Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GOLF IV nie działają szyby el., lusterka i centralny zamek

wroobelek 20 Apr 2009 14:40 9274 2
 • #1
  wroobelek
  Level 12  
  Kolega kupił Golfa 4 z 1999. Szyby mu działają, ale tylko przez chwilę, z tym, że od strony pasażera czasami się tylko otworzy i już się nie chce zamknąć. Ma niby central, ale nie działa, w drzwiach pasażera nie ma wejścia w klamce na kluczyk. Lusterka też nie działają. Ma w drzwiach kierowcy przyciski dwupozycyjne, ale szyba idzie tylko jak jest wciśnięty przycisk, nie jedzie sama. Co gorsze, boczki drzwiowe mają w środku datę 2001, a same drzwi 2002... Więc podejrzewam, że sprzedawca (nieuczciwy) wymienił drzwi + boczki, żeby podnieść atrakcyjność auta, spiął to na krótko i dlatego tak działa jak działa. I tu moje pytanie:
  Jak skompletować to teraz, żeby działało? Czytałem, że trzeba moduł komfortu dokupić, tylko jaki? Jeżeli spiszę nr sterowników z silniczków szyb to będzie można coś dopasować?
  Pozdrawiam.
 • #2
  licho23
  Level 20  
  najpierw trzeba sprawdzić co go boli, potem można ewentualnie wymieniać, bo w drugą stronę możesz sobie narobić zbędnych kosztów .
 • #3
  wroobelek
  Level 12  
  Byliśmy u kilku elektroników samochodowych, wszyscy zgodnie twierdzą, że nie ma modułu komfortu, nie mogli się połączyć VAG, potem go szukali i lipa...
  Pozdrawiam.