Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do prowadzenia Radiowęzła...

cholewa1992 20 Apr 2009 19:10 1666 10
    cholewa1992
    Level 10  
    Na początku chcę zaznaczyć, że już taki temat był, ale było to 100 lat temu, nie był skończony i niejasny.
    A więc: Potrzebuję DZIAŁAJĄCEGO programu do radiowęzła - o danych godzinach włącza i wyłącza muzę... Proszę o w miarę szybką odpowiedz, bo bez tego za bardzo nie mogę działać z radiowęzłem...
    neono
    Level 17  
    Może w harmonogramie zadań windows ustaw pliki
    cholewa1992
    Level 10  
    Nie ustawie tam konkretnie długości każdej przerwy...
    User removed account
    User removed account  
    cholewa1992
    Level 10  
    Robie to i mi nie wychodzi... Skoro wiesz, to może pomożesz i napiszesz jak, zamiast pisać mało wnoszące do tematu posty...
    User removed account
    User removed account  
    cholewa1992
    Level 10  
    Zgadza się... ale włączyć Winampa, a włączyć go i odpalić muzykę to jest różnica... A Harmonogram niestety tego chyba nie wykona...
    User removed account
    User removed account  
    cholewa1992
    Level 10  
    Posłuchaj kolego... Nie uważaj mnie za jakiegoś tumana czy coś, ale zrozum, że nie wiem o co z tym chodzi, pilnie to potrzebuję i dodatkowo mam pełno nauki na karku... Dlatego piszę właśnie na forum z nadzieją, że może ktoś to wie, napisze kilka zdań i wszystko będzie jasne... Dlatego szkoda czasu, nerwów i klawiatury, żeby pisać, że posty są bezpłodne czy coś...
    Mery84
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Wystarczy tego.
    Gusioo wyłożył koledze kompletne rozwiązanie problemu, podał wskazówki jak szukać alternatyw, a kolega zamiast uszanować jego pomoc wszczyna pyskówkę.

Regulamin forum pkt. 10.8, 16 temat zamykam.