Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oprogramowanie do projekcji laserowych

Gromysz 21 Kwi 2009 07:00 1545 4
  • #1 21 Kwi 2009 07:00
    Gromysz
    Poziom 2  

Witam !
    Posiadam 2 lasery Revolution Tech 200mW GREEN i jeden 1W RGB LaserWorda z serii Proline. Moje pytanie jest następujące jakie opragramowanie będzie najlepsze do sterowania tymi laserami głownie chodzi mi o animacje i sterowanie Laserworldem. Słyszałem o Mambie ale ponoć zawiesza sie w trakcie projekcji.

0 4
  • #2 23 Kwi 2009 16:17
    c4r0
    Poziom 36  

A jaki masz kontroler ILDA? O ile wiem takie lasery mają wejście ILDA (analogowe), do którego to dopiero trzeba podłączyć kontroler np. z USB. Program powinieneś wybrać taki, który będzie obsługiwał Twój kontroler.

0
  • #3 23 Kwi 2009 16:39
    bolek
    Specjalista - oświetlenie sceniczne

każdy soft sie zawiesi jak sie go odpowiednio potraktuje.

0
  • #4 24 Kwi 2009 09:35
    Gromysz
    Poziom 2  

No ma on sterowanie ilda, ale nie wiem które oprogramowanie wybrać. Ponoć MAMBA jest najlepsza ale czy polecacie jakieś inne ?

0
  • #5 24 Kwi 2009 09:45
    bolek
    Specjalista - oświetlenie sceniczne

no i zacznie sie dyskusja o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Bozego Narodzenia- każdy będzie chwalił swoje.

Mam mambe, bawiłem się pangolinem. Każde ma swoje zady i walety. To co ja dostrzegam to to że w mambie można szybko zrobic coś "na kolanie". Pangol z kolei ma jakby wieksze zaplecze efektowe. Dobrze było by gdybyś się sam pobawił bo taki soft w sumie mało nie kosztuje.
    Pozatym, dobrze będzie jak ten twój 1W będzie miał choć połowe. Nie ma sensu montować NITRO do komarka...

0