Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

centralny zamek volvo v40 jak podłączyc sterownik??

kompart4 21 Apr 2009 20:36 11035 8
    kompart4
    Level 10  
    Witam panowie proszę o pomoc posiadam auto marki volvo v40 rocznik 96 mój problem tkwi w tym ze auto posiada centralny zamek ale niestety tylko w kluczyku chciałbym zrobić na pilota zakupiłem autoalarm z funkcją podpięcia centralnego zamka znalazłem przewody od kierunkowskazów, plus teraz moje pytanie które kable w aucie odpowiadają za otwieranie i zamykanie centralnego zamka??niestety moje auto nie posiada również silownika sterującego w drzwiach kierowcy(a podobno jest to istotne) proszę o pomoc !! z góry dzieki pozdrawiam
    piotrkokot
    Level 22  
    chyba nie ma silownika w drzwiach kierowcy, rozbierz drzwi i zobacz
    kompart4
    Level 10  
    nie ma silownika w drzwiach rozebralem.
    piotrkokot
    Level 22  
    to to zamontuj silownik pociagnij przewod , jaki masz alarm ?
    kompart4
    Level 10  
    tak tylko jak podlaczy ten silownik skoro silownik master ma piec przewodów a z centralki wychodza tylko dwa przewody sterujace otwieraniem i zamykaniem alarm mam z firmy lechpol URZ 0260 model 868
    piotrkokot
    Level 22  
    a po co master , fabryczego nie ruszasz , dokladasz slave 2 przewody , alarm konfigurujesz zeby sterowal silownikiem jak bedziesz mial problem to wyslij schemat alarmu
    User removed account
    User removed account  
    kompart4
    Level 10  
    tylko teraz pytanie co mi da silownik skoro siedze w srodku auta i po wcisnieciu rygielka od strony kierowcy pozostale drzwi i tak sie nie zamykaja wiec jesli bedzie silownik to pewnie zamknie tylko drzwi kierowcy.

Dodano po 1 [godziny] 22 [minuty]:

przyjzalem sie dokladniej tym drzwiom niestety jest silownik prosze o rade jak mam sie podpiac z centralka ??z gory dziekuje
    milejow
    Level 43  
    kompart4 wrote:
    tylko teraz pytanie co mi da silownik skoro siedze w srodku auta i po wcisnieciu rygielka od strony kierowcy pozostale drzwi i tak sie nie zamykaja wiec jesli bedzie silownik to pewnie zamknie tylko drzwi kierowcy.

Dodano po 1 [godziny] 22 [minuty]:

przyjzalem sie dokladniej tym drzwiom niestety jest silownik prosze o rade jak mam sie podpiac z centralka ??z gory dziekuje

,,Niestety jest silownik,,?To powinienes sie cieszyc,ze nie musisz przeciagac kabli do drzwi.Czytales uwaznie post norberta,pisze tam wyraznie gdzie wpiac sie ze sterowaniem zamka?Jak nie zamyka po wcisnieciu rygielka to uwalone sterowanie z zamka drzwi kierowcy(lub kable w przepuscie drzwiowym).Po wysterowaniu z centrali fabrycznej powinien zamknac wszystkie drzwi(chyba,ze martwy ktorys z fabrycznych silownikow,wtedy tylko wymiana)