Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfral TD6 - otwarcie elektrozaczepu bez wywołania

21 Kwi 2009 23:50 2024 5
  • Poziom 10  
    Witam! Potrzebuje pomocy,mam Cyfrala TD6,w którym niemożna otworzyć elektrozaczepu bez wywołania.Może ktoś z was wie jak można to ominąć?Ten problem jest kłopotliwy jeśli chce się kogoś wypuścić z domu a furtka jest daleko i bez klamek
  • Poziom 10  
    zadziałanie elektrozamka powoduje zwarcie tych 2 przewodów przylutowanych do unifonu. Wyprowadz sobie jakiegoś swicha który będzie zwierał te dwa styki na unifonie. pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dzięki! Może jest jeszcze jakiś sposób? Na przykład przeróbka unifonu? Nie chciałbym szpecić ścian ani unifonu dodatkowym swichem.
  • Poziom 10  
    sa unifony w ktorych caly czas jest podsluch i w czasie podniesienia sluchawki mozna sluchac i gadac
  • Poziom 24  
    Witam!
    Na stronie producenta, jest dosyć dokładny opis zasady działania tego domofonu. Niestety, wynika z niego, że żadna przeróbka unifonu nic nie da. Być może dałoby się coś zrobić w centralce, jednak nie publikują jej schematu. Na stronie jest miniforum o produktach firmy, proponuję zadać pytanie w tej kwestii.
    Pozdrawiam,
    Lee
    PS. A może ktoś z kolegów już to "przećwiczył"?
  • Poziom 1  
    Ja to przećwiczyłem wiele razy. Trzeba sie wpiąć w linie unifonu. Oryginalne przewody od przycisku otwierania drzwi odlaczyc calkowicie i wpiąć sie nowymi w linie. W ten sposob robisz zwarcie czyli otwierasz rygiel kiedy tylko chcesz. Sprawdzone przeze mnie i przetestowane wiele razy.