Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson FK 6900 szt. 2 + Phillips 7201 PVR HD + spliter PIC

Papa_Bizkit 22 Kwi 2009 17:02 3531 2
  • #1 22 Kwi 2009 17:02
    Papa_Bizkit
    Poziom 9  

Witam

Dostaję już szału, czy naprawdę tak złośliwe muszą być rzeczy martwe?! Otóż sytuacja przestawia się w następujący sposób. Posiadam dwa Fergusony FK 6900, Phillips 7201 PVR HD(ten z cyfry,chyba tak sie zwie) i spliter na PIC (Oparty na mikrokontrolerze PIC 16F84A z funkcją Auto-Resetu) kupiony na allegro. Jest taki problem. Jeden z Fergusonów zawiesza spliter. Tak: podłaczam te 3 dekodery i jeden zawiesza całość. Resetuje całość i działa drugi FK 6900 (na sofcie 604) z phillipsem w miare nieźle (ferguson sie co jakis czas przywiesza, ale jakos da rade wytrzymać, ale nie jest to komfort) phillips działa cały czas dobrze. Teraz w drugą strone. Fegruson nr 1 na sofcie 609 może działać tylko sam! Softy zmieniałem w tym numerze 1 na różne. Niech mi ktoś mądry poradzi coś, aha ta zawiecha objawia sie tym: Nie można zdekodować karty (tak wypisuje dekoder na TV) i spliter sie zawiesza (świeci się lampka na zielony cały czas).

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Paweł

• #2 23 Kwi 2009 07:28
    romeok01
    Poziom 35  

Może pomoże przeróbka splittera wg. Leśnego Dziada Link

Na temat przeróbki było juz parę tematów np. Link

• #3 09 Wrz 2009 09:37
    guig2004
    Poziom 11  

Witam!
    Mam taki sam problem. Posiadam jednego Ferdka FK-6900 CR oraz Pioneera 1430. Splitter także jest zbudowany w oparciu o PIC 16F84A (http://www.allegro.pl/item712300168_hit_new_splitter_full_zestaw_spliter_2xkarta_turbo.html). Po podłączeniu do FK-6900 po kilku minutach jest identyczna sytuacja (zawiesza się splitter, świeci się zielona dioda - pomaga odłączenie go od prądu). Chciałby się dowiedzieć, czy ktoś rozwiązał ten problem? Jeśli tak, byłby bardzo wdzięczny, gdyby napisał jak to zrobić :-)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME