Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Vito rocznik 1996-2000 fotele obrotowe pytanie ???

kaskaderliu 22 Kwi 2009 23:18 3283 2
  • #1 22 Kwi 2009 23:18
    kaskaderliu
    Poziom 2  

Witam, mam takie pytanie: jestem na etapie kupna mercedesa Vito chciałbym z rocznika od ok 98 do 00 jednak szukam 7 miejscowego ale żeby z tyłu był rząd obracanych foteli, wszędzie na aukcjach są samochody z 6 miejscami ( mają z tyłu stolik i 4 fotele i 2 z przodu) kiedyś widziałem właśnie takiego o jaki mi chodzi, z tyłu było 5 foteli i 3 były obrócone tyłem do jazdy, jak myślicie było to przerabiane? da się takie coś przerobić ?? czy może wiecie jaka to wersja?? proszę o pomoc szukam od miesiąca samochodu i nic:|

0 2
  • #2 09 Maj 2009 21:36
    Jarkogda
    Poziom 9  

Kolego! Model którego szukasz to V-Klassa, oryginalnie ma 6 indywidualnych foteli (tzw. kapitańskich) i stolik m-dzy fotelami ostatniego rzędu. Ale w środkowym rzędzie, w podłodze są otwory do montażu dodatkowego fotela (w tym rzędzie trzeciego, a w aucie w sumie siódmego) tyle że aby go tam zmieścić trzeba zdemontować podłokietniki sąsiednich bo inaczej nie wejdzie.. Auto przeważnie jest rejestrowane na 7 osób ale ten siódmy, dodatkowy fotel trzeba sobie zwykle dokupić. Kierunek montażu foteli jest dowolny tzn do przodu lub do tyłu...

0
  • #3 10 Maj 2009 21:10
    kaskaderliu
    Poziom 2  

nooom to teraz juz wszystko wiem:D dzięki za jasne wytłumaczenie!!

0