Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nierówna praca silnika 1,8RP, przerywanie

sejmi 23 Kwi 2009 15:52 2215 4
  • #1 23 Kwi 2009 15:52
    sejmi
    Poziom 2  

Witam, jestem włascicielem vw golfa 2 wersja Fire & ice z 1991r. Mam mały problem z nierówna pracą silnika, a mianowice: Gdy silnik jest zimny przeważnie rano po odpaleniu i dodaniu gazu przez chwilkę silnik przerywa (tzn. wrażenie jest takie jakby nie palił na jednym cylindrze) po ok 10 sek jest już normalnie. Następnie po osiągnieciu delikatnej temperatury zaczyna się przerywanie( najlepiej słychać to przy róże wydechowej tak jakby brakowało mu iskry "popierduje sobie) obroty są bardzo nierówne. WYMIENIONE ZOSTAŁY" świece, przewody, silnik krokowy, sonda lambda, cewka zapłonowa, czyszczony był nawet monowtrysk, co mechanik to coś nowego. PROSZĘ POMÓŻCIE BO JUŻ NIE MAM SIŁY pOZDRAWIAM ŁUKASZ (AUTO NIGDY NIE MIAŁO GAZU)

0 4
  • #2 23 Kwi 2009 17:38
    sadek1979
    Spec od samochodów

a może komp rozwiąże problem i jest to np czujnik temperatury

1
  • #3 23 Kwi 2009 18:14
    707067
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 23 Kwi 2009 18:56
    sejmi
    Poziom 2  

Wpinany był w komputer i nie mógł się połączyć. Czujnik temp (ten niebieski) jest wymieniony. jak to nie ma silnika krokowego ( co to jest pod monowtryskiem)?????

Dodano po 43 [sekundy]:

sprawdzę zapłon i iskrę pozdrawiam

1
  • #5 24 Kwi 2009 00:12
    mgg
    Poziom 12  

sejmi napisał:
    Wpinany był w komputer i nie mógł się połączyć. Czujnik temp (ten niebieski) jest wymieniony. jak to nie ma silnika krokowego ( co to jest pod monowtryskiem)?????

Dodano po 43 [sekundy]:

sprawdzę zapłon i iskrę pozdrawiam

To nie krokowy,to nastawnik przepustnicy,w którym to zwróć uwagę na mikro włącznik biegu jałowego.

0