Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6230i, Nokia, karta pamięci

23 Kwi 2009 19:23 960 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam pytanie odnośnie obsługiwanej karty pamięci w nokii 6230i, bo niby jest to 512MB ale z niektórych miejsc słyszałem że można więcej, może by mi ktoś powiedział czy to prawda i od czego to zależy?? (czy moze soft czy co, nie znam się wiec pytam)
  • Poziom 14  
    Co do tego tematu w sumie nie jestem pewny ale wydaje mi sie ze karta bedzie widoczna przez telefon ale nawet jak zapelnisz 512mb to bedzie Ci sie zawieszal tel. Procek w telefonie jest odpowiedzialny w duzym stopniu za obslugiwanie. Soft przynajmiej w tym telefonie raczej nie bedzie robil roznicy
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Zgadzam się z przedmówcą, raz na próbę włożyłem do tej nokii 512 z mp3 i niestety tak zamulało, że nie szło normalnie korzystać z telefonu...
  • Poziom 31  
    Ja mam kingstona i normalnie korzystam, nie zauważyłem żeby zamulała a sporo na niej mam.
  • Poziom 2  
    znaczy mi ta karta działa jak do telefonu wkladam 9 nawet formatuje ja telem, ale nie moge na nia zgrywac z kompa bo komp chce ja formatowac i wtedy sie sypie (tel wtedy tez jej nie obsluguje) i musze isc do znajomego z czytnikiem kart pamieci jeszcze raz formatowac i działa w tel a mój komp dalej ja psuje... czego to jest wina tela czy kompa, i jak moge go rozwiazac