Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Manta GPS 420 - brak d德i瘯u w g這郾iku, problem z akumulato

23 Kwi 2009 21:14 2580 2
  • Poziom 17  
    Po ostatniej pracy mojej manty w samochodzie zasilanej przez zasilacz z zestawu. znikn掖 d德i瘯 w g這郾iku. S造cha jedynie z niego ciche"pierdzenie" i nieregularne ciche pipczenie. Po pod豉czeniu zasilacza manta uruchamia si poprawnie Program do nawigacji pracuje prawid這wo natomiast opr鏂z braku d德i瘯u w g這郾iku wska幡ik baterii (na豉dowania) zachowuje si tak jakby bateria si nie na豉dowa豉 . Po chwili zaczyna pulsowa dioda 豉dowania. Co ciekawe na s逝chawkach pod陰czonych do gniazda g這s jest prawid這wy bez zniekszta販e. Po od陰czeniu zasilania urzadzenie pracuje przez chwil 2 -3 minuty i ze wzgl璠u na niena豉dowan bateri sygnalizuje na ekranie niski stan na豉dowania i przechodzi w stan wy陰czony. Podejrzewam, 瞠 pad wzmacniacz g這郾ikowy i on tak obci捫a akumulator . By mo瞠 pad te uk豉d 豉dowania w samym urz康zeniu.
    Moje pytanie jest nast瘼uj帷e.
    Czy kto z Was wie na czym zbudowany jest ten wzmacniacz i uk豉d 豉dowania w samej nawigacji? mo瞠 kto mia podobny przypadek i jako sobie poradzi?
    Urz康zenia nie rozbiera貫m gdy jest na gwarancji. Jednak po przeczytaniu jednego postu na forum manta.pl mam obawy czy nawigacja wr鏂i mi z serwisu a je郵i tak to czy nie w gorszym stanie ni jest obecnie i po jak d逝gim czasie to nast徙i. Nie wiem mo瞠 nast徙i這 jakie przepiecie i uszkodzi這 jakie elementy urzadzenia. Prosz o pomoc w rozwi您aniu problemu
  • Poziom 26  
    u mnie wyst徙i ten sam problem co u zak12 ,czy ju kto sobie poradzi z tym problemem?
  • Poziom 17  
    niestety nie . W zwi您ku z posiadaniem gwarancji odda貫m j do serwisu