Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośnik na wzmacniaczu tda2003 5-10W 100%części z odzysku.

25 Apr 2009 11:21 6007 13
  • Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    User removed account
    User removed account  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
    User removed account
    User removed account  
    psiata
    User under supervision
    Witam.Ogólnie jak na początek przygody z elektroakustyką to całkiem przyzwoicie wykonany projekt,z tym,że taka moja rada na przyszlość żeby dawać trochę krótsze przewody połączeniowe i najlepiej jakby były jeszcze w miarę możliwości ekranowane.Zbyt długie połaczenia są czesto źródlem wielu kłopotów zwłaszcza w tego typu układach.Ważna też sprawa jest prawidłowe poprowadzenie obwodu masy zwlaszcza tej sygnałowej bo w przeciwnym wypadku mogą występować problemy takie jak np.wzbudzanie się wzmacniacza i t. p..W razie problemów z układem, oraz wszystkich zainteresowanych budową podobnego wzmacniacza zapraszam do mnie na gg.Wówczas będe mogł coś poradzić i doradzić. Pozdrawiam.
    kartka421
    Level 10  
    Jakie części do tego użyłeś ?
    Erni90
    Level 20  
    Nie wiem czego ale ja też` dużo rzeczy składam na dywanie :D Wzmacniacz może być, tylko w pająku jakim by nie było zawsze istnieje ryzyko że coś zrobi zwarcie. Napewno na lekcji trochę hałasu to zrobi
    User removed account
    User removed account  
    kartka421
    Level 10  
    dzięki :) a mniejwiecej z jakich urządzen to wymontowałes ??:)
    marcinwielki16
    Level 2  
    Z czego jest zasilane to cacko
    User removed account
    User removed account  
    pawel01
    Level 24  
    Ładna konstrukcja sam takie cos posiadam i gra dość głośno. Jak dasz baterie z telefonów to bierz takie co maja okoł 1000mAh bo dłużej trzymają. Najlepiej z
    noki
    User removed account
    User removed account  
    pawel01
    Level 24  
    Weź baterie od noki bl-5c one mają 1100 mah. Albo jak nie zależy ci na ciężarze to daj paluszki z wkrętarki albo z laptopa.
    Teraz robię małe nagłośnienie na układzie Tesla wymomtowanego ze starego radia samochodowego.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account