Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Echostar DSB-606

02 Maj 2004 12:11 4443 9
  • Poziom 16  
    Czy może ktoś podać mi link gdzie zamieszczony jest opis i oprogramowanie do ściągnięcia z dekodera obecnego softu (sprzęt jest na gwarancji) i wgrania nowego oraz opis jak obniżyć koszty eksploatacji tego sprzętu? Uważajcie z zakupem Polsatu bo robią niespodzianki klientowi. Ja np zakupiłem w/w dekoder z już aktywną kartą (a ma się ją aktywować telefonicznie po zakupie i zainstalowaniu sprzętu), po dwóch miesiącach wyłączyli mi "pakiet filmowy" zasłaniając sie regulaminem publikowanym w telegazecie, dekoder ma wadę fabryczną nie działający wyłącznik stby. wszystko załatwia się telefonicznie wysłuchując u nich melodyjek a za połączenie płacisz duże pieniądze.
  • Poziom 12  
    akurat tak się składa, że sprzedaję te echostary i jak ci się trafiła karta fabrycznie aktywna to masz szczęście i oglądałeś 2 miesiące za darmochę, ponieważ polsat swego czasu wypuścił partię tuch tunerów z już aktywną kartą ponieważ miał problemy z aktywowaniem ich (guzdrali się i nie wyrabiali się w ciągu paru dni jakie mieli na aktywację) więc wpadł polsat na pomysł, żeby wypuszczać karty aktywne aby klient nie musiał czekać na aktywację i oglądać czarny ekran, kto trafił na taki tuner to ma poprostu farta i niech tak ogląda jak najdłużej, a jeśli chodzi o reklamację to najlepiej kupować echostary u oficjalnych dystrybutorów ponieważ oni (też jest tak u mnie) mają dostęp do rejestracji w intenecie uszkodzonych dekoderów bezpośrednio w serwisie obsługującym DSB-606 i nie trzeba nigdzie dzwonić tylko wystukuje się numery sprzętu i kurier przyjeżdrza w ciągu 2-3 dni po tuner. klient dostaje tuner po około tygodniu z wymienionumi "bebechami" tuner, zostaje mu tylko obudowa i nowa naklejka z numerem modułu (nie bawią się w naprawę tylko wymieniaja całą płytę)
    a jeśli chodzi o namiary na odpowiednią stronę to niestety nie pomogę bo nie znam takiej
  • Poziom 16  
    Niestety te dwa miesiące darmochy to ja miałem w promocji a dokładnie 6 miesięcy. To była taka promocja, która skusiła mnie na zakup tego sprzetu. Nie zawsze jest możliwość kupić u autoryzowanego sprzedawcy bo tak do końca to się nie wie jak z jego autoryzacją jest. Ja kupiłem w sklepie dość długo działającym na rynku, sprzedali mi całkowicie legalny sprzęt ale jak zgłosiłem jego wadę to usłyszałem, że jestem takim pierwszym i muszą się zorientować co ztym zrobić. Ja jakoś ich nie naciskałem to przez 3 miesiące się nie zorientowali w temacie. Tak więc trzeba będzie znowu telefonować do Warszawy, wysłuchać kilka melodyjek i może coś załatwię.
  • Poziom 14  
    Witam. Nie trzeba telefonować do Warszawy tylko udać się z uszkodzonym tunerem, kartą gwarancyjną i dowodem zakupu do dystrybutora /Echostar ma 2 lata gwarancji !/. Jeżeli nie wiesz czy ma autoryzację poszukaj na stronie Polsatu, są tam nasze adresy i telefony, wtedy będziesz wiedział że "Ten sklep" to autoryzowany dystrybutor. Tak jak wspomniał kolega Bogdan my zgłaszamy usterkę przez internet i po kilku dniach odbierasz sprawny tuner. A co do 6 miesięcznego abonamentu, kto zgłaszał dane na infolinę ? Ty, jako klient ? Czy sprzedawca ? Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Po zakupie tunera, tak jak to podaje instrukcja, zadzwoniłem do Warszawy i miła pani poprosiła mnie o pewne numery, które podałem. Tak wyglądała rejestracja i aktywacja już aktywnej karty. Mam jeszcze taką prośbę, moze udostępni mi ktoś soft i opis jak zczytać oprogramowanie z mojego tunera w celu archiwizacji bo gwarancja nie wieczna a ten tuner często się zawiesza.
  • Poziom 12  
    jeśli chodzi o zgłoszenie tunera do rejestracji to dopiero od miesiąca polsat "każe" zgłaszać tuner w ciągu miesiąca od daty zakupu, jeśli w domu okazuje się, że tuner odbiera pakiet polsatu mimo braku rejestracji to się nie dzwoni aż karta się nie zablokuje (polsat nie jest w stanie ustalić kiedy kupiłeś tuner a serwis tylko naprawia sprzęt i ich nie obchodzi kiedy tuner był zgłaszany tylko czy działa czy nie. parę klientów tak ogląda już z kilka miesięcy, dopiero jak im sygnał zniknie zadzwonią z rejestracją.
  • Poziom 12  
    p.s.
    a jeśli chodzi o dystrybutora oficjalnego to jest taki ktory obsługuje sprzęt abonamentowy (podpisywanie umów, wymiany)
    wystarczy sprzedawcę w twoim sklepie zapytać czy wymieniają wadliwe tunery abonamentowej.
  • Poziom 16  
    Gdybym ja to wiedział przy zakupie sprzętu.
  • Poziom 12  
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie tego tunerka. U moich znajomych po wygaśnięciu umowy padło wszystko łącznie z kanałami FTA.Czy to normalne i tuner jest nie do ruszenia nawet na kanałach nie kodowanych czy oni coś źle robią?
  • Poziom 14  
    Witam.
    Po upływie 6 m-cy jeżeli pakiet Polsatu nie został opłacony to FTA muszą chodzić !!! Sprawdzić konfigurację odbiornika, listy kanałów, jaki napis na ekranie i podać więcej szczegółów. Pozdrawiam.