Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka INDESIT WISE127 błąd H2O

28 Kwi 2009 07:40 4150 3
  • Poziom 2  
    Gdy włączam pralkę wyskakuje mi na wyświetlaczu błąd H2O, sprawdzałam sitko i jest czyste... nie wiem co z nią jest ponieważ w Media Markcie gdy kupywałam pralkę pół roku temu jedyne co dostałam po polsku to karta gwarancyjna.. a jeszcze musiałam się o nią prosić.
    Nie mam pojęcia co mam zrobić, pomóżcie
  • Specjalista AGD
    Zacznij od sprawdzenia czy do pralki dochodzi woda.
  • Poziom 2  
    dochodzi.. ale gdy ją włączam i ona niby zaczyna normalnie działać słychać dziwny dźwięk (nie jest to jakieś piszczenie ale raczej coś jakby chciało a nie mogło pracować) i pralka pobiera wodę ale równocześnie cały czas ją oddaje :/

• Specjalista AGD
    pustynnykwiat napisał:
    ... nie wiem co z nią jest ponieważ w Media Markcie gdy kupowałam pralkę pół roku temu jedyne co dostałam po polsku to karta gwarancyjna.. a jeszcze musiałam się o nią prosić.
    Nie mam pojęcia co mam zrobić, pomóżcie

Witam.
    Sprzedawca jeśli sprzedaje sprzęt na terenie Polski, ma obowiązek wydania kupującemu instrukcji obsługi w języku polskim (Art 3 ustawy o
    szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego reguluje kwestie obowiązków informacyjnych). Jeśli masz w Swoim mieście delegaturę Federacji Konsumentów możesz fakt ten zgłosić http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=314
    Masz sprzęt na gwarancji zgłoś do serwisu.