Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Warsztaty / szkolenie z ochrony odgromowej budynków i instal

jotko 28 Apr 2009 13:50 1221 4
    jotko
    Level 22  
    Witam
    Prosze o informacje dot. konferencji / warsztatów z ochrony odgromowej budynków . Literatura nie zastąpi swobodnych wypowiedzi osób z doświadczeniem . Czasami należy spotkać się i usłyszeć jakie problemy dotyczą innych . Brak szkoleń to brak rozwoju i uwstecznienie.

Jeżeli ktoś wie gdzie odbedzie się jakieś ciekawe szkolenie to z góry dziękuje.
    robert_sz
    Level 16  
    Sprawdź ofertę lokalnych oddziałów SEP.
    Może tam nie znajdziesz zbyt wielu praktyków, ale napewno łykniesz teorię z przepisami i wskazówki.
    O kontakty między fachowcami też łatwiej :)
    kondensator
    Level 36  
    jotko wrote:
    Prosze o informacje dot. konferencji / warsztatów z ochrony odgromowej budynków . Literatura nie zastąpi swobodnych wypowiedzi osób z doświadczeniem . Czasami należy spotkać się i usłyszeć jakie problemy dotyczą innych . Brak szkoleń to brak rozwoju i uwstecznienie. Jeżeli ktoś wie gdzie odbedzie się jakieś ciekawe szkolenie to z góry dziękuje.
    Pierwsze co przychodzi do głowy (oprócz odpowiedzi "użyj wyszukiwarki: odgromowa szkolenia") to DEHN Polska, RST, Spinpol... Są też czasem takie szkolenia przy Izbach Inżynierów Budownictwa bezpłatne dla ich członków (nie wiem czy inni mogą zapłacić i uczestniczyć).
    Trzeba jednak uważać, bo szkolenia te (niezależnie czy darmowe czy drogie) są głównie pod kątem wychowania przyszłych klientów firm-sponsorów, a już niekoniecznie żeby przekazać (w 100% prawdziwą) wiedzę !
    Nie napisałeś co już czytałeś z literatury i forów (for?), stron www polskich i zagranicznych - i jakie masz doświadczenie, jakie spotykałeś problemy - bo może trzeba zacząć od czegoś bardziej podstawowego, a może szkoda czasu i kosztów na te kursy...
    jotko
    Level 22  
    Dzięki Keszan
    O właśnie takiego szkolenia szukam "V Konferencja Techniczna „Pomiary ochronne oraz diagnostyka urządzeń i instalacji elektrycznych”.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w ocenianiu instalacji elektrycznych ale chcę nadążać za zmianami. Oraz te bezcenne niuansy których można się dowiedzieć tylko na takich spotkaniach.