Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa słuchawka Platronics Voyager PRO

blondyneczka_83 28 Kwi 2009 14:38 908 0
  • Nowa słuchawka Platronics Voyager PRO

    Firma Platronics w swoim dorobku może poszczycić się już bezprzewodową słuchawką, jaką jest model Voyager 510. Z racji tego, że świat pędzi do przodu firma postanowiła ulepszyć swoje dzieło. I tak oto powstała nowa, ulepszona słuchawka Voyager PRO.

    Największy nacisk, jaki postawił producent to wyeliminowanie nawet najmniejszych szumów i zakłóceń, które często uprzykrzają prowadzone rozmowy. W gadżecie tym została zastosowana technologia WindSmart i AudioIQ2, które jak łatwo się domyślić będą strzegły i broniły, aby żaden niechciany szum i hałas nie zakłócił nam rozmowy (wiatr, roboty drogowe, ruch uliczny itp.) . Słuchawka wykonana jest z podwójnej warstwy stali nierdzewnej, które strzegą czułego mikrofonu zapewniając mu czystość prowadzenia rozmów i odbioru dźwięku. Aby było jeszcze ciekawiej słuchawka ma zainstalowany przycisk służący nam do odbierania i nawiązywania rozmowy, oraz posiada podstawowe skróty klawiszowe i powiadomienie o niskim stanie baterii. Te znowu z kolei pozwolą słuchawce wytrzymać 5 dni czuwania, lub 6 godzin nieprzerwanych rozmów.

    Cena słuchawki wyniesie 100$, a na europejskie półki sklepowe trafi na samym początku wakacji, czyli na przełomie czerwca i lipca.

    Źródło: http://www.slashphone.com/plantronics-introdu...-pro-noise-canceling-bluetooth-headset-275587