Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilarka tarczowa VANDER 1400W LASER GWFV

xuzi 29 Apr 2009 12:23 6440 3
lampy.pl
    xuzi
    Level 13  
    Witam,

Na początku przepraszam jeśli to nie odpowiedni dział i proszę Moderatora o przeniesienie tematu. Ale do rzeczy ...

Chce kupić sobie pilarkę tarczową, wykorzystywana będzie do użytku domowego przy remontach, przeróbkach. Wybrałem na allegro PILARKA TARCZOWA VANDER 1400W LASER GWFV. Kryterium wyboru była oczywiście cena. Jednak nie znam tej firmy i dla tego proszę o ewentualne opinie co sądzicie na jej temat.

Z góry dziękuję
    R.
  • lampy.pl
    grochowa
    Level 13  
    Jak uważasz, że zwykła chińszczyzna Ci wystarczy to kup. Ja mam topexa i sporadycznie daje radę.
  • lampy.pl
    |bst|
    Level 15  
    Polecam CI zakup starszych narzedzi markowych i profesjonalnych. Za kwote ~150zl kupisz uzywane Hitachi, Elu czy Makite. Tylko nie kupuj 2-3 letnich narzedzi, bo to na pewno bedzie wtopa. Niemal nikt nie sprzedaje 'mlodych' profesjonalnych narzedzi bez powodu.
    Mam dwie stare kupione na allegro pilarki - hitachi i elu. Dzialaja jak nowe, a np elu ma juz naście lat. Zakup obu byl w cenie ponizej 150zl. Zero luzow. A pracuja u mnie podczas budowy domu. Stara hitachi przezyla uruchomienie z zablokowana tarcza - ukrecila srube mocujaca tarcze).
    Pomysl nad tym.

A jako ciekawostke dodam. ze ostatnio kupiem 3 letnia ukośnice bosch'a (niebieska). Okazala sie w stanie kiepskim, a remont pokazal, ze obecnie bosch jest robiony tak, aby sie sam zepsul - np uzwojenie stojana tak luzne, ze pod wplywem drgan przetarla sie izolacja i zrobilo sie zwarcie, pasowanie kola zebatego na wrzecionie takie, ze wybilo sie gniazdo klina mocujacego kolo zebate. Chinskie lozyska itp. Koszmar, a mialem takie dobre zdanie o niebieskim boschu.

Na tym forum obowiązują zasady poprawnej pisowni właściwe dla języka polskiego- znaki diakrytyczne /ogonki/ są integralną częścią naszego języka! Proszę poprawić ten post!
    [Akrzy]
    xuzi
    Level 13  
    Bst
    Nie pomyślałem wcześniej o kupnie używanych narzędzi (choć mając doświadczenie z używanym samochodem trochę się tego obawiam :D), jednak poszukam by się zorientować co i jak !

A firmy VANDER jednak nikt nie zna ?