Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo L7310GW - poszukuję biosu *.bin

makarenas 29 Kwi 2009 12:37 2673 2
  • #1 29 Kwi 2009 12:37
    makarenas
    Poziom 10  

Tak jak w temacie poszukuję biosa do wgrania w formacie bin.Na stronie producenta niestety nie znalazłem.Czy ktoś zna taką stronę gdzie można to zdobyć??

0 2
  • SterControl
  • #2 29 Kwi 2009 13:15
    Mariopi
    Poziom 34  

Dziwne, bo na stronie producenta znajduje się aktualny BIOS Version R1.08 oraz sterowniki do notebook-ów z serii Amilo L7310:
    http://support.ts.fujitsu.com/com/support/downloads.html
    Do wyboru - do koloru: flasher pod Windows, obraz płytki CD oraz obraz dyskietki - gdzie po rozpakowaniu można sobie plik bin (rom) oraz loader wyciągnąć chociaż lepiej użyć do tego celu spreparowanej bootowalnej dyskietki lub wypalonego obrazu płytki CD - wówczas proces uaktualnienia przebiegnie prawie automatycznie.

0
  • SterControl
  • #3 29 Kwi 2009 16:58
    makarenas
    Poziom 10  

Przyznaję się że szukałem pliku w wersji bin.Chcę zaprogramować biosa w programatorze.Laptop po wgraniu nowych sterowników i restarcie już się nie podniósł(podobno bo to znajomego).Załącza się ,nie wyświetla nic i nie wydaje żadnych sygnałów dzwiękowych.Na stronie producenta znalazłem pliki dla żyjących laptopów i niestety nie wiem jak wyodrębnić plik binarny.Z wszelką pomoc dziękuję !

0