Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GPS GoClever 4384FM+Mapa Cardinale 3

sitec 29 Apr 2009 19:37 4654 4
    sitec
    Level 13  
    Witam
    Chciałem poznać Wasze opinie na temat tego urządzenia... Mam mieszene uczucia do kupna tego urządzenia, chociaż cena jest zachęcająca 339 zł. Jak sądzicie warto kupić tą nawigacje, czy lepiej dołozyć i kupić coś lepszego.

Interesuje mnie głownie bezawaryjność, dobry odbiór sygnału z satelit oraz mozliwość wgrywania różnych map.

Ewentualnie jakie inne urządzenie polecacie w tej klasie cenowej???

Pozdrawiam
    =Tesla=
    Level 19  
    Witam

jeśli urządzenie ma spełniać cechy które wymieniłeś to odradzam ten model...

zamiast tego polecam 3525 bardzo ciekawe urządzenie ale na windows ce 6.0 co to oznacza? problem z auto mapą.
    sitec
    Level 13  
    A co myslisz o GoClever 4335???
    marek216

Level 43  
    Tesla jaki masz problem z AM na winCE 6 ?
    Navigony maja winCE 6 i AM działa idealnie.
    =Tesla=
    Level 19  
    Sitec: co do tego modelu nie mam zastrzeżeń. Urządzenie śmiga na procku samsunga 400MHz wbudowanej pamięci 2Gb Ram 64MB slot na karty pamięci do 4Gb, TMC, firma nie zapomniała o włączniku On/OFF tak jak w modelach 4384 czy 4330 co powodowało ciągły pobór prądu mimo wyłączenia urządzenia. wizualnie prezentuje się super. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych modeli jakie wypuścił Goclever.

marek216: Z tego co wiem 3525 na WinCE 6.0 nie współpracuje z AM 5.3 objaw brak satelit nie wiem jak starsze wersje AM....