Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

najlepsze wyważarki do kół samochodów osobowych

Vojt007 29 Apr 2009 20:43 16686 5
Texa Poland
    Vojt007
    Level 10  
    Chcę kupić wyważarkę i montażownicę do kół samochodów osobowych i nie wiem jakie są najlepsze. Proszę o podanie najlepszych firm jak to wygląda cenowo oraz takie firmy które są w środku tabeli czyli nie za drogie ale na nich można sporo popracować.
  • Texa Poland
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Parę razy miałem do czynienia z unitrollem - zawsze padnięta optoelektronika była. Dostępność części dobra w razie co
  • Texa Poland
    Explosivelabs
    Level 13  
    Witam W zakładzie mamy Unitrola juz od 14 lat i jedyne awarie to złamana rączka nakrętki koła w wyważarce. A w montażownicy kilka razy wymieniłem przewody pneumatyki od siłowników. Mamy jeszcze kpl. firmy Launch który stoi w kącie bo każdy z pracowników woli Unitrola. Pozdrawiam
    trabicek
    Level 13  
    W zeszłym roku kupowałem zestaw. Po doś długim badaniu rynku wybór padł na Beissbarth - jestem bardzo zadowolony. Polecam Ci zakup montażownicy z ramieniem do obsługi niskoprofilowych gum - naprawdę bardzo przydatna rzecz. Niestety takie monterki są droższe, dlatego zrezygnowałem z komputerwoej wyważarki kosztem monterki z tym ramieniem i nie żałuje.
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Tylko szukaj żeby miała głowicę do kół motocyklowych - zapotrzebowanie co raz większe
    Maku_m
    Level 11  
    najlepiej rozgladaj sie za niemieckimi lub wloskimi czyli : Hofmann,beissbarth Sicam,Corchi,Sice, Faip zwroc uwage na luzy stozkow na walku i dobrze bylo by wiedziec czy nie pracowala w wilgotnym otoczeniu.