Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przetwornica PI-1000/2000W 12/230V - dziwnie pracuje.

29 Kwi 2009 22:57 3322 5
  • Poziom 9  
    Witam mam PRZETWORNICE PI-1000/2000W 12/230V mam z nią problem jak podłącze szlifierkę 750 wat to wszystko działa ale jak podłącze telewizor to się wyłącza zaczyna piszczeć włączyłem klimatyzator 760 wat tez nie chodzi ale wiertarka 550 wat chodzi co możne być uszkodzone nikt nie chce bez schematu naprawić ? jak się dowiedziałem to chińskie badziewie PROFiTEXX 1000W/2000W ale chciałbym ja naprawić lub zlecić naprawę
  • Poziom 9  
    wpisz w google nazwe sprzetu,to i schemat sie znajdzie;-)
  • Poziom 9  
    witam szukałem i pisałem już do wszystkich sklepów jakie znalazłem ale nikt schematu niema Wszedzie gdzie pisałem to jeśli niekupieniem u nich to nie mogą mi pomoc ?
  • Poziom 2  
    Witam. Nie wiem czy ktoś śledzi ten temat ale wydaje mi się że w przypadku (nercedes) telewizor ma pobór większy niż 1kw lub pobór chwilowy powyżej 2kw. Ja natomiast mam problem taki że Przetwornica PI-1000/2000W wyłącza się przy obciążeniu 270w. przetwornicę posiadam 3lata i 1rok temu naprawiany był prostownik (czy tam powstało uszkodzenie?). Przetwornica służyła mi do zasilania CO. pobór 260w teraz chciałem ją wykorzystać do innego celu a tu klops. Czy orientuje się ktoś co mogło się stać? wentylator chłodzący przetwornicy załącza się tylko przy starcie i przy włączonym odbiorniku 900w działa 3sekundy po czym automat wyłącza przetwornicę.