Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Ariston LV68 DUO IX kod błędu R03 lub A03

30 Kwi 2009 11:14 4014 4
 • Poziom 10  
  Witam!
  Od kilku miesięcy mam problem ze zmywarką. Po około 10 min pojawia się kod a03. Niestety nie zawsze !!!. Zamówiłem fachowca, przyjechał, pooglądał docisnął filtr i oczywiście żaden kod błędu się nie pojawił (prawie miesiąc). Teraz znowu jest ten sam błąd. Byłem w serwisie firmowym ARISTONA i stwierdzili, że to oznacza "woda w misie" lub awaria modułu. Woda w misie odpada bo sprawdziłem i jest sucho. Zostaje więc moduł. Czy podzielacie tą opinię i czy można taki moduł naprawić?
  Pozdrawiam.
 • Pomocny post
  Poziom 16  
  kod błędu a03 to jest problem z czujnikiem ntc brak ciągłosci elektrycznej uszkodzony czujnik lub problem z modułem a woda w wannie to jest kod błedu a01
 • Poziom 10  
  Witam!
  Dziękuję za odpowiedź. Czy to uszkodzenie jest "naprawialne", czy należy kupić cały moduł (jeśli tak, to znacie jakiś sklep z tymi częściami)?
 • Poziom 16  
  Witam raczej bez wymiany modułu się nie obędzie , jeżeli chodzi o zakup to tylko serwis trzeba spisać z tabliczki model , sn, oraz kod handlowy [11 cyfrowy.Pozdrawiam.
 • Poziom 10  
  Po dłuższym okresie prawidłowej pracy zmywarka znowu pokazała kod A03. Czy potwierdza to uszkodzenie modułu? Uruchomiłem ją po zresetowaniu programu i kilkukrotnym naciśnięciu przycisku z programowaniem czasowym.