Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rover 414 97r. Gdzie wpiąć sterownik centralnego zamka

worms9 30 Kwi 2009 18:03 8812 11
  • #1 30 Kwi 2009 18:03
    worms9
    Poziom 9  

Witam,
    Gdzie wpiąć sterownik centralnego zamka chodzi mi o kolory przewodów i gdzie się one znajdują. Rover 414 z 97 roku.
    Autko posiada fabryczny centralny zamek z alarmem. Siłownik Master w drzwiach kierowcy.

0 11
  • #2 30 Kwi 2009 20:47
    GrzesinekXXX
    Poziom 12  

Witam. Nie jestem pewien jak jest w twoim aucie ale robilem kiedys innego Rovera i w dzwiach kierowcy nie bylo silownika centralnego zamka, jesli nie ma u ciebie silownika to trzeba wstawic silownik i wysterowac go nowa centralka na pilota.

0
  • #3 01 Maj 2009 11:40
    worms9
    Poziom 9  

Ja mam działający centralny zamek (siłowniki rzecz jasna też są) tylko chcę wpiąć sterownik abym mógł sterować zamkiem za pomocą pilota. Kupiłem taki uniwersalny sterownik i chcę to wpiąć żebym mógł otwierać i zamykać drzwi za pomocą pilota. Wiem gdzie jest centralka tylko nie wiem w jakie kable się wpiąć. Znalazłem 2 kabelki, na których po otwarciu/zamknięciu drzwi pojawia się sygnał i tam próbowałem wpiąć ten nowy sterownik, ale nie działało. Może ktoś mi wyjaśni gdzie to trzeba wpiąć ewentualnie jak i czego szukać.

0
  • #4 01 Maj 2009 12:13
    lechos
    Poziom 18  

a gdzie masz orginalne piloty? Jesli odpalasz sam. bez uzycia pilotow to musisz miec odciete albo deaktywowane immo.

0
  • #5 01 Maj 2009 12:16
    worms9
    Poziom 9  

Jak kupiłem to nie było już pilotów a o immo nic nie wiem.

0
  • #6 06 Maj 2009 20:37
    worms9
    Poziom 9  

może chociaż ktoś ma schemat instalacji alarmowej do tego modelu to bardzo bym prosił o wrzucenie

1
  • #8 06 Maj 2009 21:11
    worms9
    Poziom 9  

Dziękuje bardzo za schemacik.
    Jeśli uda mi się wpiąć ten sterownik to podziele się informacjami na ten temat.

0
  • #9 08 Sie 2009 12:58
    worms9
    Poziom 9  

Witam ponownie,
    Tak wygląda moja centralka, może teraz ktoś będzie umiał mi pomóc i napisze gdzie można się podpiąć, aby sterować zamkiem z pilota.

0
  • #10 27 Mar 2010 22:00
    worms9
    Poziom 9  

Witam ponownie,
    Odświeżam temat. Dziś znów próbowałem wpiąć się ze sterownikiem do centralki. Znalazłem kabelki odpowiadające za sterowanie. Sterowanie odbywa się za pomocą „minusa” (masy) przynajmniej tak mi się wydaje. Więc jeśli na odpowiedni kabelek podam masę to siłownik powinien zadziałać (zrobiłem tak w innych autach i działa). U mnie jest taka sytuacja: przy zamkniętym zamku na kabelku odpowiedzialnym za zamykanie jest masa a na drugim 0,53 [V] i analogicznie przy otwartym na otwieraniu jest masa a na kabelku odpowiedzialnym za zamykanie jest napięcie 0,53 [V]. Tu moje pytanie czy to jest normalna sytuacja? Dlaczego centralka nie reaguje, gdy podaje „minusa” na odpowiedni kabelek?

0
  • #11 30 Wrz 2010 21:29
    gaceloo
    Poziom 1  

Witam.
    Bardzo proszę o podanie informacji, w ktorym miejscu znajduje się sterownik zamka centralnego?
    Bardzo potrzebuję tej informacji.

Z gory dzieki :D
    Pozdrawiam

0
  • #12 30 Wrz 2010 22:41
    worms9
    Poziom 9  

Sterownik ten znajduje się za konsolą środkową dokładniej za pokrętłami od nawiewu i za zapalniczką.

1
  Szukaj w 5mln produktów