Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TERMET windsor kondensacyjny 25 KW

01 Maj 2009 10:13 11356 13
  • Poziom 10  
    Kocioł został uruchomiony . Cichy , dynamiczna i piękna modulacja palnika , czytelny panel sterowania . Rewelacja ! Za jaką zresztą niską cenę . Ma wszystko w komplecie pogodówkę ,zawór trójdrożny, czujnik NTC do zasobnika ( 1-funkcyjny) Wszystkim polecam . Serwis pełen PROFESJONALIZM .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Cieszymy się,że jesteś zadowolony.
  • Poziom 9  
    Witam
    Jateż zakupiłem Termet Windsor kondensacyjny dwufunkcyjny, ale zostanie uruchomiony dopiero we wrzesniu. Dobrze usłyszeć że to dobry wybór.Cena bardzo konkurencyjna:D
  • Poziom 23  
    Ja też się cieszę i serwisanci pewnie tyż, bo będziemy mieli nowych klientów :)
  • Poziom 20  
    Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie a ja zawsze wszystkim mówię że Termet wcale nie odbiega jakością od swojej Niby lepszej konkurencji to mi nie wierzą a tu żywy przykład.
  • Poziom 23  
    Gdyby Termet nie miał klientów, to byłoby kiepsko...Zresztą producenci wciąż kupuja sie wzajemnie, więc tak naprawdę dziś to Termet, a jeszcze wczoraj Termet-Sabal czy włoski Sabal. Każa myszka swój ogonek chwali :)
  • Poziom 9  
    Mam pytanie dotyczace montazu tego kotla - czy jest dostepna podtynkowa konsola przylaczeniowa ?

Pozdrawiam :D
  • Poziom 20  
    Termet nigdy nie używał w swojej nazwie Termet-Sabal.
  • Poziom 10  
    Witam.

Mam pytanie odnośnie czujnika temperatury c.w.u.
    Posiadam w/w piec i zbiornik na wodę użytkową firmy Galmet SGW100.
    Wodę jak wiadomo podgrzewam piecem przy użyciu zaworu trójdrożnego.
    Ale pytanie dotyczy czujnika:
    Na piecu cwu mam ustawioną na 35 stopni a w kranie leci ze zbiornika woda o temp ok 60-70stopni.
    Czy czujnik jest uszkodzony?
    Moim zdaniem jest to wada konstrukcyjna wejścia na czujnik ponieważ za głęboko on nie wchodzi w zbiornik i nie ma kontaktu z wodą tylko przez jakiegoś typu izolacje.
    Jeżli to coś związanego z wadą czujnika to zadzwonię do serwisanta i chyba tak w ostateczności zrobię, ale proszę o jakąś opinie.

Dzięki i pozdrawiam forumowiczów.
  • Poziom 10  
    Jeszcze ma drugie pytanie:

Czy podgrzewając c.w.u tylko rano i wieczorem przykładowo z 18(rzeczywista ok.30) stopni do 35(rzeczyw.ok 60-70) piec spali mniej gazu niżeli by piec utrzymywał stałą temperaturę zadaną 35?

Podgrzewanie CWU idzie pełną mocą pieca z tego co czytałem i słychać, natomiast w CO moc jest modulowana w zależności od zbliżania się do temp zadanej.

Pytam, bo dopóki nie rozwiążę problemu z czujnikiem to muszę pracować na tym czujniku lub podgrzewaniu elektrycznym.
    Zużycie wody w domu jest 2x na mycie pod prysznicem, co jakiś czas w ciągu dnia mycie rąk, toaleta i raz zmywarka (tak jest najczęściej) [2 osoby].

Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.
    Jutro będę dzwonił jeszcze do serwisanta żeby przyszedł i coś z tym zrobił(ale nie wiem kiedy się zjawi).