Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MATIZ---Falujące obroty na PB, LPG idealnie

GallAnonim78 01 Maj 2009 11:55 3099 4
  • #1 01 Maj 2009 11:55
    GallAnonim78
    Poziom 2  

Witam, mam wielkiego zgryza z bzykiem- Matiz z LPG. Ustawiałem rozrząd i wymieniałem świece, po odpaleniu na benzynie obroty (wolne) szaleją- dławi się i gaśnie, na wysokich obrotach wszystko ok, po przełączeniu na LPG chodzi idealnie. Po krótkiej pracy i na benzynie i na LPG wyskakuje check. Wyczyściłem silniczek krokowy- nic, zamieniłem na inny-nic, wyczyściłem aparat zapłonowy(pod silniczkiem krokowym)-nic, wymieniłem też nic---żadnej poprawy. Podczas jazdy na benzynie szarpie na LPG idealnie. Nie mam pomysłu cóż to może być. Wielkie dzięki za pomoc.

• #2 01 Maj 2009 12:31
    Usunięty
  • #3 01 Maj 2009 16:32
    GallAnonim78
    Poziom 2  

na tyle długo mam samochód/y że wiem kiedy coś się dzieje. Dzięki za rade z mózgownicą - ja mam co czyścić a po Twoim opisie wnioskując że ty nie za bardzo, poza tym lepiej się nie włączać w rozmowę jeżeli nie ma się nić ciekawego lub mądrego do powiedzenia.

• #4 31 Gru 2011 08:56
    gerber11525
    Poziom 8  

Kolego a co laik może innego powiedzieć.

• #5 12 Sie 2014 21:39
    Żuku112
    Poziom 1  

Witam. Ja też mam taki problem. Na Pb nie chce odpalić, szarpie, problemy ze zwiększeniem obrotów. Przy przełączeniu na LPG odpala idealnie, silnik pracuje na równych obrotach. Wymieniłem świece, przewody, filtry (w tym paliwa), czyściłem silnik krokowy. Już nie wiem co?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME