Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vin sprawdzenie historii napraw auta w niemczech

markus-wielki 01 Maj 2009 20:27 26819 4
  • #1 01 Maj 2009 20:27
    markus-wielki
    Poziom 18  

witam sprawa ma sie tak kupilem auto pojechalem z nim do serwisu vw i chialem aby mi podali hitorie auta po numerze vin jak wygladalo serwisowanie w niemczech co bylo robione i kiedy a tu zon mowia ze nie moga mi udzielic informacji bo jest zakaz czy wie ktos moze jak to mozna zlatwic droga oficjakna bo potrzebny mi taki wydruk gdyz mysle ze cofieto mi licznik a bez potwierdzeni tego nic nie zrbie.czy ktos juz przechodzil taki problem ? jak to zalawic i co pozniej robic gdy zostalo sie oszukanym ?dzieki za odp

0 4
  • #2 01 Maj 2009 22:09
    szymonomvl
    Poziom 10  

W Niemczech jest to zakazane, be zgody poprzedniego wlasciciela. Jezeli masz dostep do poprzednigeo wlasciciela i Ci pozwoli, to VW wyda Ci informacje.
    Na pewno masz gdzies niemiecki Brief, poszukaj goscia na stronie www.dastelefonbuch.de i zadzwon.
    Inna mozliwosc. Pogadaj z gosciem, ktory ma dostep do komputera VW. Moze sie zgodzi zajrzec po godzinach. Jak bedziesz wiedzial co jest grane, mozesz rozmawiac ze sprzedawca.
    szkoda, ze najpierw kupiles a potem pojechales do VW. :-(

0
  • #3 19 Kwi 2010 15:36
    skrodzki
    Poziom 9  

A co z autami z USA? Znajomy mówił, że da się sprawdzić historię. Znalazłem taką stronę: www.sprawdzHistorie.pl - czy polecacie?

2
  • #4 19 Kwi 2010 19:55
    kamil907
    Poziom 28  

Może lepiej napisz o jakie auto chodzi, jaki silnik i ile masz tego przebiegu to ci powim czy był kręcony, a jesli nawet tak to nic ci to nie da bo i tak nic nie zrobisz sprzedawcy.

0
  • #5 21 Cze 2010 22:30
    skrodzki
    Poziom 9  

Chodzi o VW Touarega, do dziś szukam dobrego egzemplarza, silnik 3,2l V6, rocznik najchętniej 2006. Jak będę miał VIN to podam.

0