Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bateria BAT30N3L - naładowanie baterii 56% i brak ładowania

wikard 02 Maj 2009 09:47 1206 3
  • #1 02 Maj 2009 09:47
    wikard
    Poziom 10  

Mam problem z baterią typu bat 30N3L. Napięcie 14,8 V i mocy 3900 mAH. Elektonika po resecie ale po złożeniu baterii laptop pokazuje naładowanie baterii 56 %, laptop pokazuje że ładuje baterię ale jej nie ładuje. Laptop nie startuje z baterii.
    Proszę o jakieś wskazówki.
    Z góry dziękuję.

0 3
  • #2 03 Maj 2009 13:30
    Patmar1
    Poziom 13  

A ile czasu już z tej baterii korzystasz ?? Im dłużej bateria działa to się niestety się psuje. Ja także już trochę korzystam ze swojej baterii i ładuje mi się max. do 96 % a potem już przestaje. Pójdź z tym może do jakiegoś informatyka albo zapytaj się jakiegoś znajomego który się zna na komputerach, byc może baterie trzeba już wymienic.

0
  • #3 03 Maj 2009 15:53
    wikard
    Poziom 10  

Bateria w kupionym laptopie byla niesprawna. Wymieniłem ogniwa na prawie nowe i zleciłem zrestartowanie elektroniki. Po złożeniu baterii zachowuje jak wcześniej opisałem. Bateria jest widziana przez laptop ale pod względem prądowym jakby była nieobecna w laptopie. Brak ładowania i brak zasilania laptopa

0
  • #4 03 Maj 2009 15:59
    skaktus
    Poziom 37  

Sprawdź baterię na innym lapie aby wykluczyć uszkodzenie samego laptopa.

W moim asusie tak było - niby ładował a nie ładował i nie startował - uwalona przetwornica laptopa.

0