Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zielona migająca dioda w Canon BJC250

warlock1 03 May 2004 22:06 2112 8
    warlock1
    Level 11  
    Czy ktoś może mnie uświadomić co może znaczyć jedno pikniecie i zielona migająca dioda w CANON BJC 250???
    wiem że normalnie szuka się takich rzeczy w dokumentacji dołonczonej do sprzętu tylko że w tym przypadku trzeba taką mieć...
    bede wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    milik
    Level 23  
    A czy drukarka wogule drukuje? Bo mojej jak sie pomasaży to drukuje jakieś małpki i krzaczki w jednym miejscu. Wtedy wystarczy załaczyć ją potem wyciągnać kabelek zasilajacy z tyłu, odczekać asz sie wyłaczy i można włożyć kabelek zpowrotem.

napisz coś więcej co się dzieje
    warlock1
    Level 11  
    Po włączeniu karetka zrobi dwie jazdy, później staje w w wyjściowym, krótki pisk i miga. Numer z kablem robiłem jeszcze u właściciela, sprawdziłlem nawet kabel połonczeniowy z kompem (łoncza itd ) teraz koncze oczyszczanie bo wcześniej ponoć ktoś przesadził z uzupełnianiem tuszu (ztwierdzone w wywiadzie). Papier ciągnie ale nic poza tym. Zastanawiam się nad głowicą, jakiś pojemnik z tuszem inny bym przymierzył bo być może ten co mam jest padły ale żadnego Canon`a w najbliższym otoczeniu. Już instrucja obsługi by mi pomogła bo tam tabela błedow ale... nie mam.
    warlock1
    Level 11  
    Po włączeniu karetka zrobi dwie jazdy, później staje w w wyjściowym, krótki pisk i miga. Numer z kablem robiłem jeszcze u właściciela, sprawdziłlem nawet kabel połonczeniowy z kompem (łoncza itd ) teraz koncze oczyszczanie bo wcześniej ponoć ktoś przesadził z uzupełnianiem tuszu (ztwierdzone w wywiadzie). Papier ciągnie ale nic poza tym. Zastanawiam się nad głowicą, jakiś pojemnik z tuszem inny bym przymierzył bo być może ten co mam jest padły ale żadnego Canon`a w najbliższym otoczeniu. Już instrucja obsługi by mi pomogła bo tam tabela błedow ale... nie mam.
    milik
    Level 23  
    Hej

Zrobiłem eksperyment - otworzyłem drukarke wyciągłem kadricz i to smo co ty piszesz. Wniosek - drukarka nie widzi kadricza

1.Zabruzone styki między kadriczem a drukarkom (w co wonpie)
    2.Złamana taśma ta którą widać po otwarciu (prawdopoobne)
    2.Zepsuta elektronika w kadriszu lub drukarce

Ilość, jakość tuszu i czy głowica jest czysta niegra roli. Przy pustym kadriczu tesz drukuje.
    warlock1
    Level 11  
    Wielkie dzięki! Pendze zatem po cartrige!!!
    Poinformuje o wynikach...
    warlock1
    Level 11  
    warlock1
    Level 11  
    warlock1
    Level 11  
    Wszystko ok. !!!! Zadziałało. Odpowiedział bym wcześniej ale miałem problemy z siecią. W każdym razie dzięki za pomoc.