Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z tuszem po napełnieniu refilem lexmark x3530

02 May 2009 10:54 3907 5
  • Level 17  
    Witam kolegów chciałem prosić o pomoc przy rozwiązaniu problemu z tuszami .
    Mam drukarkę Lexmarka x3530 a tusze to lexmark 23 czarny oraz 24 kolorowy .
    Kupiłem refil do w/w marki , w kardridzu zrobiłem malenki otwór i uzupełniłem go tuszem ,po czym spowrotem zaklejiłem nalepką która była na kardridzu .
    W przypadku kolorowego zdjąłem wieczko uzupełniłem kolorowymi tuszami zamontowałem wieczko oraz zaklejiłem taśmą by uszczelnić ,po wsadzeniu tych kardridzy drukarka zaczeła podawać informacje o nie orginalnym tuszu i pustych zawartościach tuszu ,oraz przechodzi do strony firmy lexmark w celu zakupu co mogę zrobić by zmusić tą drukarkę do działania, bo nowe kardridze są cholernie drogie a sam sprzęt jest ok .
    Pozdrawaim i liczę na waszą pomoc ..

Pojawia się komunikat i nie mam opcji drukowania brak możliwośći na wydruki :-( .

Nie daje sie pominac komunikatów sa one automatycznie uruchamiane po kliknięciu na opcje drukuj..

DD dzieki za pomoc właśnie tak zrobiłem kupiłem 34,35 i teraz czekam aż dobiegnie końca tusz i postaram się go uzupełnić .
    Mam tylko rośbę możesz napisać całą procedurę jak uzupełnia się te kardridze nigdy tego nie roiłem więc przyda mi się przed zepsuciem informacja jak to zrobić by nie zapłąćić kolejnych 250 zł za kardridze . Ps. Dzięki i pozdrawiam
  • Level 14  
    ale po ominięciu komunikatów drukują czy nie?

czy nie mozesz tego ominac?
  • Level 12  
    Powinno drukować jeśli drukarką nie pokazuje komunikatu to znaczy że może drukować. ale z tym modelem są same problemy z drukowaniem
  • Level 15  
    wkład 23 i 24 który specjalnie zrobiony żeby go nie regenerować ma tam takie dwa styki które blokuja odczyt z chipa więc djcie sobie siana można go zrobic ale w jakim celu jest mała pojemność kupic trzeba 34 i 35 i lać do woli byle nie wysuszyć i dobry atrament stosować to nawet 300 ml w czarnym i około 300 w kolorze mozna wydrukowac moi klienci 34 donoszą po kilkanaście razy a w 23 jest zabawa i mozna go rozwalić żeby działał
    pozdro
    DD
  • Level 17  
    Temat wyczerpany i zamknięty