Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny

c4r0 02 Maj 2009 16:41 2572 0
  • #1 02 Maj 2009 16:41
    c4r0
    Poziom 36  

NIEAKTUALNE

Sprzedam laser ... bez lasera :D Kiedyś był to laser zielony 100mW model SL-7. Brak w nim modułu laserowego, elektronika jest w części popalona i nie ma procesora (był spalony). Powód uszkodzenia to jakieś przepięcie na magistrali DMX.

Oto co zostało:
    - śliczna obudowa z gumowymi nóżkami :D
    - silniki krokowe wraz z lustrami
    - transformator zasilania
    - wszystkie złącza w dobrym stanie
    - wentylator
    - potencjometr, dipswitche do adresu DMX, mikrofon
    - płytka sterownika, możliwe że ULN2003 do sterowania silnikami jest sprawny ale nie sprawdzałem go
    - są wszystkie śrubki od obudowy

Jak ktoś buduje popelscana czy jakiś inny efekt laserowy to piękna obudowa z zasilaniem, odpowiednio zamocowanymi silnikami z lustrami - po prostu jak znalazł :) Wymiary obudowy to 28x26x10 cm. Silniki są unipolarne z czterema uzwojeniami (jeden koniec wspólny - 5 przewodów), 1.8deg/step.

Oddam za 100zł, myślę że niejednemu zapaleńcowi przydałoby się coś takiego, u mnie niestety leży już ze dwa miesiące :P Zapraszam na PW.

[S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny [S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny [S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny [S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny [S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny [S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny

[S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny [S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny [S] Laser dyskotekowy zielony 100mW SL-7 - niekompletny