Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ardo SED. Wymieniłem grzałkę i nadal nie grzeje.Pomóżcie.

02 May 2009 19:13 1793 3
  • Level 2  
    Panowie mam problem.Spaliła mi się grzałka w Ardo SED 1010.Wymieniłem na nową i nadal nie działa.Stara jest spalona,podłączałem bezpośrednio z gniazdka i nic.Sprawdzałem zasilanie grzałki w owej pralce i okazuje się że jest sterowana masą.Prąd dochodzi a masy nie ma.Gdzie szukać?Jest tam jakiś przekaźnik?Jak jest to gdzie?Nie mam teraz kasiory na nową.Pomóżcie proszę!!!
  • Level 21  
    Grzałka jest załączana przekaznikiem na module nie masą lecz faza lub zerem ( zalezy jak masz wtyczke w gniazdku 8) ) Grzanie sprawdzałes miernikiem czy wstawiłes program i nie zagrzała ??? Pamietaj ze grzałka (zalezy od programu) nie jest załaczana od razu po nabraniu wody.Pierwsze co bym zrobił to oczyscił uklad hydrostatu...
  • Level 2  
    Sprawdzałem miernikiem.Po 5 min.na programie nie działała.Jak sprawdzić ten przekaźnik?Układ hydrostatu czyściłem już dużo wcześniej.Było ok.
  • Level 21  
    ...Po 5 min??? Sprawdzałes grzanie w cyklu prania ? Wyjscie na grzałke z pinu 5 w pionowym rzedzie (złacze wysokopradowe)przekaznik tuz przy tym złaczu
    Pozdrawiam