Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG LAC 2800R trzeszczą głośniki

devatil 02 Maj 2009 20:18 2180 3
  • #1 02 Maj 2009 20:18
    devatil
    Poziom 2  

Witam wlasnie zakupilem nowe radio do auta. jest to LG LAC 2800R
    Auto to Daewoo lanos. Wszystko gra jednak strasznie trzeszcza glosniki. I mam pytanie co do podlaczenia. Bo stare radio (fabryczne) mialo tak

MASA do MASY
    Zasylanie (stacyjka) do Zasilanie stacyjka
    Zasilanie(akumulator) do Zasilanie akumulator
    GLOSNIKI PRAWY i LEWY Przód (same +) zmostkowane do 1 kabla
    GLOSNIKI PRAWY i LEWY przeod (same - ) juz normalnie do -
    GLOSNIKI PRAWY i LEWY TYL (same +) noralnie do +
    GLOSNIKI PRAWY i LEWY TYL (same -) zmostkowane do 1 kabla
    antena itp juz normalnie

Tak wygladala kostka ktora wychodzila z radia i wpinana byla w inna kostke

Podlaczylem dokladnie tak samo tylko ze teraz z radia wychodzily mi normlanie + i - na 1 glosnik. Czyli polaczylem + z glosnikow przednich i podpiolem do 1 + co idzie do kostki. pozniej juz - normlanie do minusow. Nastepnie tyl glosniki + normlanie do plusow ale juz minusy tez polaczylem i podlaczylem do 1 kabelka ktory idzie do kostki. Reszte popodpinalem normalnie (pomijajac kabelek sciemniacza bo takiego nie mam usiebie w aucie) I niestety niemoge ustawic by grala mi L lub P strona .. GRA ZAWSZE TYLKO P. Jednak gdy ustawie by grala i Li P graja obie ... Sam juz nie wiem co jest zle podlaczone. Czy poprostu wywalic ta kosteke i kupic adapter z Daewoo na iso i to zalatwi sprawe ? Sam juz nie wiem. Jak gra cicho nawet slychac takie trzaskanie.

Wiem ze moze troszke to zle opisalem ale niestety lepiej nie potrafie. Dodam ze tez antena mi sie nie chowa.

0 3
  • #2 02 Maj 2009 20:49
    rnb_bolii
    Poziom 32  

Witam. No trochę to pogmatwane... Kup tą kostkę- przejściówkę i powinno być OK.
    A tak na marginesie- każdy głośnik ma mieć swój minus z kostki, tych minusów nie wolno łaczyć.

0
  • #3 03 Maj 2009 12:56
    devatil
    Poziom 2  

Podlaczylem kazdy glosnik osobno i jest juz dobrze ;p Moze troszke mocniejsze by sie przydale teraz glosniki niskie ,ale juz nic nie trzeszczy ;D Jeszcze tylko ta antena by sie chciala chowac .. ;/

0
  • #4 18 Cze 2009 22:20
    mjaro000
    Poziom 1  

Ja w lanosie w kostce iso - daewoo przeciąłem kabel niebieski od (power anteny) i podłączyłem go z kablem który wychodzi z radia lg, kolor biało- niebieski. Power anteny(niebieski od radia) zostaje nie połączony.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo