Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nawigation plus audi traci sie

wosda 03 Maj 2009 12:26 1647 1
  • #1 03 Maj 2009 12:26
    wosda
    Poziom 12  

Witam posiadam audi a6 z 99 roku autko fabrycznie mialo zamontowana nawigacje i tuner tv jednak nie obsługiwała ona map DX wczoraj kupile nawigacje z 2002 roku która widzi juz dx spolszczylem menu i do pełni szczescia pozostaly tylko 3 małe problemy a mianowicie :

1 - Po wczytaniu mapy pokazuje mi ze jestem w miejscu oddalonym o jakies 30km od
    miejsca w którym sie naprawde znajduje tak wiec nici z takiej nawi.

2 - Na wyswietlaczu w zegarach zawsze miale informacje na temat jakiej stacji radiowej slucham i komunikatów rds a teraz cisza pokazuje tylko srednia predkosc a gora wyswietlacza martwa co mozna zrobic z takikm fartem ?

3 - w starej nawi mialem tylko 2 wejscia antenowe a w nowym 3 tak wiec jedno jest wolne musze tam cos podłaczyc ???

Prosze o pomoc dokladam do auta a efektow nie ma...

ps dodam ze mam obcieety kabelek z informacja z czujnika gala w celu odblokowania tv

Kolego , na forum piszemy zgodnie z zasadami pisowni i proszę na przyszłość stosować bo usunę cały topic do kosza. Co to znaczy cyt.: "traci sie"? [TW]

0 1
  • #2 05 Maj 2009 15:05
    Spacewalker
    Poziom 32  

A czy ta nowa navi nie potrzebuje przypadkiem sygnalów CAN i GALA do poprawnej pracy? Jaka navi miałes a jaka masz teraz?

0
  Szukaj w 5mln produktów