Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Usunięcie immo fiat IAW4AF

03 May 2009 12:56 8308 17
  • Level 10  
    Witam, szukam kogoś kto wyczyści centralkę IAW4af z fiata pandy 1.1mpi z immobilajzera. Buduję swapa i nie mogę uruchomić silnika. Nie posiadam centralki immo ani kluczyka. Proszę o pomoc. pozdrawiam.
  • Level 27  
    Fiat to proste autko i archaiczny immo można zrobić wszystko samemu i tanim kosztem trzeba tylko trochę wiedzy pnieważ temat dotyczy immobilisera nie powiem nic na forum z wiadomych powódek . chcesz pisz na priv.wtedy pogadamy .pozdraiam
  • Level 10  
    Akurat ja nie wiem, więc zasięgam porady u fachowców, którzy są obcykani w tym temacie.
  • Level 33  
    Im więcej będziesz słuchał takich durnych porad tym głupszy i Ty będziesz,bo sprowadzą cię do swojego poziomu. Immo w sterownikach jest poważną sprawą.
  • Level 10  
    Aj no nie wiem co z tym zrobić. Silnik jest unieruchomiony. szukam kogoś kto by mi go rozkodował.
  • Level 33  
    Musisz pytać w warsztatach samochodowych w swoim rejonie.
  • User removed account  
  • Level 10  
    u mnie w okolicy są chyba za proste warsztaty, bo każdy magik filozofuje a co do czego rozkłada ręce. A u mnie to jest ten zwykły duży sterownik, nie hybryda.
  • User removed account  
  • Level 10  
    a tak wogóle to co odcina te immo w sterowniku? po czym poznać ze to ono nie pozwala na uruchomienie silnika?
    Blokuje wtryski, cewkę zapłonową, przekaźnik głowny czy jeszcze coś innego?
  • Level 20  
    Mistrzu kręcisz coś, nie masz klucza jak piszesz w pierwszym poście ,nie masz centrali z immo, pytasz jak ominąć ,za chwile jakie objawy blokowania przez immo .O co się tobie rozchodzi?? Co chcesz osiągnąć tymi zapytaniami?
  • User removed account  
  • Level 10  
    licho23 wrote:
    Mistrzu kręcisz coś, nie masz klucza jak piszesz w pierwszym poście ,nie masz centrali z immo, pytasz jak ominąć ,za chwile jakie objawy blokowania przez immo .O co się tobie rozchodzi?? Co chcesz osiągnąć tymi zapytaniami?

Chodzi mi o to jak uruchomić silnik. Czy da się jakoś obejść te immo. A pytałem się co blokuje immo, żeby się upewnić czy oby na pewno immo jest przyczyną unieruchomienia mojego silnika.
  • User removed account  
  • Level 34  
    Te co wtyczki są większe od sterownika .