Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

daewoo, kaseta dziala,radio nie

04 Maj 2004 11:13 2571 10
  • Poziom 10  
    witam, mam problem , otoz mam radio daewoo, radio samo nie znajduje stacji, nic nie lapie.slychac tylko szum bardzo slaby.. antena jest oki. jak sie wlaczy kasete dziek dziala.

co moz ebyc nie tak
  • Poziom 14  
    Witam miałem podobny problem również w Daewoo. Sprawdź głowicę FM, czy nie ma w niej zimnych lutów, czy dochodzi do niej zasilanie, najlepiej ją wylutuj i połącz kabelkami, sprawdź również czy elementy znajdujące się w okolicy głowicy FM nie dotykają jej ekranu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeżeli nie słychać żadnej stacji, a także nie da się ustawić żadnej częstotliwości to najprawdopodobniej uszkodzony jest przełącznik Radio/Tape w magnetofonie.
  • Poziom 13  
    ja mam podobny prblem kaseta normalnie działa kaseta tylko szum ale normalnie szuka częśtotliwoście, ale jak niechcący kopnołem w radio to zaczeło działa dopuki nie wjechałem w pierwszą płyte kanalizacyjną, to chyba są gdzieś zimne luty potem jak rozbieralem czasem jak się ruszało głowicą to coś łapało
  • Poziom 14  
    w99%jest to zimny lut w puszce głoiwicy fm
    ja robię tak -wylutowuję głowicę rozbieram poprawiam wszystkie luty szczególnie cewki składam i ma działać
  • Poziom 19  
    Aktualnie walczę z takim samym problemem tylko to jest Daewoo z CD .Studiuję problem głowicy jak trafię to dam znać .Nara!
  • Poziom 14  
    na 100% masz zime luty w głowicy na cewkach, nie widać ich gołym okiem. Takich radii miałem już pełno
  • Poziom 10  
    jestem poczatkujacy.i nie wiem ktora ekranowana puszka jest glowica ukf.pomocy bede wdzieczny
  • Poziom 14  
    to ja mniejsza obita blachą z wszyskich stron
  • Poziom 11  
    mialem tak samo, najpierw sprawdz czy jest zasilanie, bo u mnie "SAMO SIE SPALILO" :) i nie szukalo stacji. kaseta za to dzialal. na 90% bedzie to