Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa technologia wyświetlaczy

KAROL_13 03 Maj 2009 22:57 2117 4
 • .Czy można już wyrzucać na śmietnik swoje telewizory LCD, Plazmy itp.? Jeszcze chwilę się wstrzymajcie... ale już niedługo możecie czyścić swoje salony. Najnowsza i najlepsza technologia wyświetlania powinna pojawić się już za rok.

  Nowa rewolucja nazwana jest Surface-conduction Electron-emitter Display, a w skrócie SED. Najprościej mówiąc nasz nowy przyjaciel łączy ze sobą fenomenalny kontrast, reakcję i ostrość konwencjonalnych monitorów CRT z efektywnością, wielkością, wymiarami - czytaj cienkością - wyświetlaczy LCD czy plazm. Prace nad tą technologią rozpoczęły się wcześnie, bo już w 1986 roku. No i proszę - trwało długo, ale z pewnością się opłacało.

  Kto stoi za SED? Na pewno niewielu znana firma SED Inc. Kto stoi za SED Inc.? Znane już raczej wielu firmy Canon i Toshiba. Oczywiście, jak to w przypadku nowości - wysoka cena murowana, więc niektórzy mogą już zacierać ręce, pozostali mogą zacząć oszczędzać. Nowy rozdział w historii wyświetlaczy nazwany SED pojawi się już niedługo, bo w 2010 roku

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  KAROL_13
  Poziom 11  
  Offline 
  HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP HWDP JP FIRMA JP KRK HEMP GRU WWA eM O Ka
  KAROL_13 napisał 44 postów o ocenie 1, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Londyn. Jest z nami od 2009 roku.
 • #3
  KmiecikSe
  Poziom 14  
  Nikt tu nie wspomniał o wadach, choćby nawet o emisji szkodliwych fal, które wpływają niekorzystnie na wzrok, bądź też o odświeżaniu podczas, którego nasze oczy się 'męczą'.
 • #4
  Sixty
  Poziom 10  
  Jejciu, a miałem kupować sobie LCD. Budżet 3.500 do 4.000 no ale chyba się wstrzymam. Jeśli te telewizorki już za rok będą.

  Tylko znowu pytanie..... Czy będzie coś takiego jak z LCD, że na początku LCD a potem już jakieś Full HD... :/
 • #5
  Mc gregor87
  Poziom 11  
  Pewnie tak.W sumie wszystko w historii miało kilka wersji