Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

National WV-5300 - odchylanie, wejścia sygnałowe

gucio22b 04 May 2009 16:34 1008 1
Fluke Kamera Termowizyjna
 • #1
  gucio22b
  Level 15  
  Witam.

  Mam następujący problem z tym monitorem: jest to monitor podpięty do niemieckiej maszyny LENZ. Wychodzi na to, że poszło mu odchylanie, bo napisy są "zgniecione" na środku. Można by było podpiąć inny monitor, ale on ma jakieś dziwne wejście (widok poniżej), albo naprawić ten, lub zakupić podobny, lecz nie mogę nigdzie takiego znaleźć. :/

  Pozdrawiam Łukasz

  Obrazki skasowałem. Proszę zapoznać się z sposobem wklejania zdjęć. [ogryz]
 • Fluke Kamera Termowizyjna
 • #2
  Mariopi
  Level 34  
  Trochę kolego nie "fair" prosić o pomoc i żądać od forumowiczów punktów za obejrzenie załączników (no dobrze ustawił "automat"), więc popraw prowizję "ręcznie" na "0" pkt. Trudno obejrzałem fotki, strata niewielka, a punkty pewnie się przydadzą :) .
  Jest to standardowy monitor monochromatyczny z wejściem/wyjściem zespolonego sygnału wizji (Video-Composit) tyle, że w wykonaniu przemysłowym. To że na wej./wyj. wideo zastosowano złącze t. UC-1 wynika z jego solidności i podwyższonej niezawodności. Równie dobrze mogłoby być złącze t. BNC lub jak to bywa w sprzęcie domowego użytku t. RCA (CINCH), EURO (SCART). Można zakupić (zrobić) odpowiednią przejściówkę (gniazdo UC-1 na kabel + odpowiedni wtyk) i podłączyć np. celem sprawdzenia dowolny monitor lub mały OTV (również kolorowy, bo monochromatyczne chyba już przeszły dawno do historii techniki), wyposażony w wejście sygnałowe zespolonego sygnału wideo (VC).