Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Grand Voyager 2,5 TDI r96 gaśnie

Shedow12 04 Maj 2009 20:38 4530 8
  • #1 04 Maj 2009 20:38
    Shedow12
    Poziom 9  

Witam od kilku dni mam problem z samochodem gaśnie przy zwalnianiu, nie wchodzi na obroty i stracił moc.

Pozdrawiam

0 8
  • #2 05 Maj 2009 17:34
    Docent68
    Poziom 1  

W pierwszej kolejności do sprawdzenia / wymiany filtr paliwa. Oryginalny wytrzymuje ok 40 tys. km

Pozdrawiam

0
  • #3 05 Maj 2009 21:01
    rabin999
    Poziom 10  

popieram przedmówcę ;] sprawdz filtry itp itd jesli je wymienisz to zapal silnik i odkrec korek od przelewu chłodnicy jesli poziom w zbiorkiczku sie wacha to znaczy ze ktoras glowica jest peknieta ;/ co za tym idzie musisz remontowac na allegro 1 glowica to koszt ok 400 zl do tego uszczelka ok 200zl ale oby nie bylo to to

0
  • #4 06 Maj 2009 20:52
    AMICAR
    Poziom 16  

Sprawdz Cisnienie w cylindrach, moze jak cieply to traci kompresje.
    Sprawdz Przeplywomierz powietrza.
    Sprawdz Filrt Paliwa.
    Pozdrawiam Amicar

0
  • #5 09 Sty 2010 00:47
    yarpen1111
    Poziom 9  

Witam mam problem ze swoim chryslerem 2.5 td 1998 po przekroczeniu 2000 obrotów czy to przy zmianie biegów czy tez przy probie hamowania silnikiem silnik gaśnie i mrugają kontrolki świec żarowych i oleju nie wiem co się dzieje i jak to można naprawić (silnik zachowuje się jakby dzialal w trybie awaryjnym) nawet nie wiem czego szukac może jest ktoś kto wie i pomoże znaleśc problem i go rozwiązac

0
  • #6 21 Lut 2010 09:15
    telrad
    Poziom 21  

Yarpen1111 mój się tak samo zachowuje, od początku jak go mam, jakieś 2 lata, nauczylem się jeździć bez chamowania silnikiem. Poprzedni własciciel był z tym problemem w ASO i nic nie znaleźli, wymienili kilka rzeczy ale to nic nie dało. Napisz czy rozwiązałeś problem, bo też chętnie bym to naprawił. Pozdrawiam.

0
  • #7 24 Lut 2010 20:28
    AMICAR
    Poziom 16  

Witam ,proponuje odczytac Kody Bledow na Komputerze.
    Wowczas da sie wiele wyjasnic, badz zawezyc krag podejrzen.
    Czasami wkradaja sie Bledy, ktorte poprostu wystarczy wykasowac.
    DOKLADNIE PRZECZYTAC INSTRUKCJE OBSLUGI.
    WAZNE przy wymianie akumulatora, i calkowitym odcieciu od zasilania.
    Pozdrawiam Amicar

0
  • #8 21 Paź 2010 19:29
    yarpen1111
    Poziom 9  

[quote="telrad"]Yarpen1111 mój się tak samo zachowuje, od początku jak go mam, jakieś 2 lata, nauczylem się jeździć bez chamowania silnikiem. Poprzedni własciciel był z tym problemem w ASO i nic nie znaleźli, wymienili kilka rzeczy ale to nic nie dało. Napisz czy rozwiązałeś problem, bo też chętnie bym to naprawił. Pozdrawiam.[/quote

Proponuje wymianę pompy jak ja to uczyniłem i powinno pomóc u mnie nic innego nie pomagał

Dodano po 3 [minuty]:

Proponuję wymianę pompy wtryskowej u mnie pomogło mimo to że wcześniej i błędy z komputera wykasowałem i nic po wymianie pompy hula jak nowy może i w tym przypadku pomoże

0
  • #9 21 Paź 2010 20:28
    telrad
    Poziom 21  

Witam,
    Kiedyś też gdzieś wyczytałem że to pompa wtryskiwaczy, ale nie wymieniałem, od około czerwca aż do końca września nie gasł, a teraz znowu gaśnie. Nie mogę się zebrać na wymianę tej pompy. :)
    Pozdrawiam.

0