Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uniwersalny centralny zamek Astra II montaż?

04 Maj 2009 20:41 4890 4
  • Poziom 12  
    Witam!
    Otóż kupiłem astrę II rok 98. Po zdjęciu tapicerki drzwi do zamka dochodzi wiązka kabli zakończona wtyczką. Po zdjęciu wtyczki okazuje się że brak pinów w zamku, po prostu jest rozprowadzona instalacja do wszystkich drzwi, instalacja zakończona jest dwoma wtyczkami w prawym słupku pasażera. Pytanie czy ma ktoś może jakiś patent na montaż uniwersalnych siłowników i czy rozprowadzona instalacja będzie dobra do podłączenia sterownika-sterownik EXUS?
    Proszę o podpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam
  • Poziom 14  
    ja podłączałem się pod tą instalacje. zasilanie tam jest na grubym czerwonym przewodzie po włożeniu bezpiecznika bodajże w 20 pole a mase poprostu dokręcasz. później podłączałem przewody od siłownika do czarno czerwonego i czarno niebieskiego przewodu od oryginalnego centralaa jeśli chodzi o sterowanie to przy tych dwóch kostkach podlączałem czerwono biały przewód do masy a przy siłowniku sterującym do czarnego a otwieranie i zamykanie w drzwiach kierowcy do przewodów brązowo czerwonego i brązowo białego. i to wsio.
    pozdrawiam i życze miłej zabawy.
    Tomekkoszalin
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Dziękuję za zainteresowanie.
    Może zdradzisz mi jeszcze kolego jak montowałeś siłowniki do drzwi i jak podczepiałeś się pod te cięgna? Będę wdzięczny ogromnie.
    Pozdrawiam gorąco
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Ja montowałem zamki centralne dedykowane do astry G mają one już ukształtowane cięgna które zakłada się pod te linki które tam są. a wygłąda to tak: Uniwersalny centralny zamek Astra II montaż?. myśle że idzie to znaleść na polskim serwisie aukcyjnym(wiadomo jakim) nie bede tutaj go reklamował.
    Pozdrawiam
    Tomekkoszalin