Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odkurzacz wodnik trio wylewa wodę po włączeniu pompy

04 Maj 2009 22:47 5570 6
  • Poziom 9  
    Odkurzacz Wodnik trio firmy zelmer 619.5.G5E wylewa wodę przy włączeniu funkcji prania tzn włączam pompę i automatycznie z wylotu wypływa kałuża wody. Zaznaczam , że sprawdzałam docisk na pojemniku z płynem i wodą i niby wszystko jest w porządku a woda wypływa. Po włączeniu drugiego przycisku tak jak uruchamiam odkurzacz do suchego odkurzania cieczy jest mniej niemniej robi mokre plamy u wylotu od silnika. Producent pisze ze takie problemy mogą wystąpić gdy nagromadzi sie dużo piany, ale żeby woda wylewała się aż tak. Chciałam zadać pytanie co może być przyczyną ?Zauważyłam także że ze zbiornika tylnego korek przy wlewie nie jest szczelny , czy tak powinno być . Do tej pory prałam tylko raz ukazało się trochę piany na tylnym filtrze wylotowym ale tylko tyle. Może robię coś nie tak . Bardzo proszę o odpowiedź
  • Poziom 31  
    Witaj Ewa!
    Jeśli odkurzacz jest na gwarancji to trzeba zapytać Serwisu. ALE NAJPIERW INSTRUKCJA, KTÓRĄ DOSTAŁAŚ Z PRODUKTEM ( trza ją dokładnie przestudiować), a popytaj też Koleżeństwo i nie koniecznie samych Facetów (bo my to czasami za szybko czytamy instrukcje i .....[Chłopy nie gniewajta się, z Nami to tak czasami jest niestety :-)]) Ja nie mam takiego odkurzacza ale Znajomi mają chyba starszą wersję i też było cóś z przeciekaniem i dużą wytwórczością piany, ale po przestudiowaniu wspólnie (długim) instrukcji okazało się, że uszczelka była fabrycznie źle ułożona (co się nie zdarza Zelmerowi, ale się zdarzyło) no i Kolega (przewrażliwiony) zastosował zbyt wiele środka piorącego i tyle.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Instrukcję to ja dokładnie przestudiowałam ,ale to co się z nim dzisiaj działo to przekracza pojęcie. Woda na podłodze , przemoczony dywan , a do tego robił prysznic z piany chlapiąc wszędzie . A wszystko zgodnie z instrukcją dozowanie płynu , antypieniacz itd . Miałam więcej szkody niż pożytku . O jaką uszczelkę ci chodzi mógłbyś trochę jaśniej ? Nie chcę sie zbłaźnić odnosząc go do serwisu. Bo jak to bedzie jakas głupota . Czasem można coś przeoczyć. A ta instrukcja mozesz mi wierzyć jakoś taka dziwna ,powinno pisac np w jakich przypadkach należy udac sie do serwisu . W wielu takie informacje są ,a tu nic. Zelmer z góry założył chyba ,że ich produkty sie nie psują .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Trzeba założyć uszczelkę (i) na łączniku (ch) - oringi i dobrz docisnąć.Jast drobna dolegliwość.Uszczelki kupisz w serwisach lub supermarketach.UWAGA : w supermarketach nie kupisz oryginalnych , musisz dobrać rozmiar intuicyjnie .Pozdrawiam