Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lexmark c510 błąd 83 - brak kasety z wywoł. foto.

fol1 05 May 2009 09:33 2433 6
 • #1
  fol1
  Level 10  
  Dostałem drukarkę jak w temacie , wyświetla błąd 83 brak kasety z wywoł. foto . Czy ktoś może podpowiedzieć co należy z tym fantem zrobić .
 • #2
  fol1
  Level 10  
  Już wiem , że trzeba wymienić bęben- lecz jego cena jest odstraszająca.
  Pytanie do fachowców -czy istnieje możliwość regeneracji bębna -wymiana chipa ? lub reset z poziomu serwisowego ?
 • #3
  tomekw31
  Level 12  
  Jak najbardziej bez problemowo można go poddać regeneracji. kupując zamiennik czy proszek dostaniesz instukcjie co i jak dokładnie masz zrobić.
 • #4
  fol1
  Level 10  
  Szukałem w internecie , ale nic nie znalazłem odnośnie regeneracji bębna-są tylko oryginały. Czy kolega może podać dostęp do stron ewentualnie firm gdzie można dostać informacje odnośnie regeneracji bębna.
 • #5
  tomekw31
  Level 12  
  proszek na allegro widziałem za 55 zł a nowy tylko że zamiennik za ok 300 zł poszukaj tam, i popytaj się sprzedawców to na pewno będziesz miał wszystko za tańsze pieniądze.
 • #6
  xerwis
  Level 15  
  Niestety ten moduł bębna nie może być regenerowany przynajmniej na razie nikt nie dorbił ośrodka światłoczułego trzeba kgo kupic około 900 zł nowy
  sorki
  DD
 • #7
  fol1
  Level 10  
  Tak myślałem-szkoda. Zastanawiam się nad tym komunikatem -brak kasety foto-powinno raczej być aby ją wymienić . Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie jaki jest mechanizm zliczania kopii tego bębna- czy w nowym jest bezpiecznik i jest przepalany ? czy jest chip ? przecież drukarka musi rozpoznać , że ma założony nowy bęben i ponownie zacząć zliczać strony .