Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lexmark c510 błąd 83 - brak kasety z wywoł. foto.

fol1 05 May 2009 09:33 2433 6
    fol1
    Level 10  
    Dostałem drukarkę jak w temacie , wyświetla błąd 83 brak kasety z wywoł. foto . Czy ktoś może podpowiedzieć co należy z tym fantem zrobić .
    fol1
    Level 10  
    Już wiem , że trzeba wymienić bęben- lecz jego cena jest odstraszająca.
    Pytanie do fachowców -czy istnieje możliwość regeneracji bębna -wymiana chipa ? lub reset z poziomu serwisowego ?
    tomekw31
    Level 12  
    Jak najbardziej bez problemowo można go poddać regeneracji. kupując zamiennik czy proszek dostaniesz instukcjie co i jak dokładnie masz zrobić.
    fol1
    Level 10  
    Szukałem w internecie , ale nic nie znalazłem odnośnie regeneracji bębna-są tylko oryginały. Czy kolega może podać dostęp do stron ewentualnie firm gdzie można dostać informacje odnośnie regeneracji bębna.
    tomekw31
    Level 12  
    proszek na allegro widziałem za 55 zł a nowy tylko że zamiennik za ok 300 zł poszukaj tam, i popytaj się sprzedawców to na pewno będziesz miał wszystko za tańsze pieniądze.
    xerwis
    Level 15  
    Niestety ten moduł bębna nie może być regenerowany przynajmniej na razie nikt nie dorbił ośrodka światłoczułego trzeba kgo kupic około 900 zł nowy
    sorki
    DD
    fol1
    Level 10  
    Tak myślałem-szkoda. Zastanawiam się nad tym komunikatem -brak kasety foto-powinno raczej być aby ją wymienić . Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie jaki jest mechanizm zliczania kopii tego bębna- czy w nowym jest bezpiecznik i jest przepalany ? czy jest chip ? przecież drukarka musi rozpoznać , że ma założony nowy bęben i ponownie zacząć zliczać strony .