Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Carpower HPB 1502 750W ok 500RMS + Rainbow Hammer 12 400RMS

05 Maj 2009 10:36 1641 3
  • Poziom 9  
    Witam was szanowni użytkownicy mam pytanie czy
    Carpower HPB 1502 750W ok 500RMS + Rainbow Hammer 12 400RMS będąze sobą współprac. Poczytałem troche forum i wiem jakie zaraz będą pytania więc odpowiadam na nie z góry

Samochód Fiat Siena HL (sedan) Półka tylna narazie wyjęta, lecz planuje kupić drugą i ładnie powycinac ją gdzie się tylko da zeby bas sie rozchodził po samochodzie a zeby ładnie tył wygladał oraz zamaskowac blachę
    skrzynia koniecznie z BR 67l.
    muza HH oraz Techno lubie to i to ale zalezy mi na nisko schodzącym basie (w sedanie ciężka sprawa)

obecnie mam Earthquake'a DB 12 z tym wzmakiem i powiem wam ze bas jest ale nie powala nieschodzi tak nisko jak na takim samym zestawie w samochodzie kumpla OPEL ASTRA KOMBI gdzie zatyka uszy. wiadomo wieksza buda...

wiecie moze jak osiągnąć niski bas w moim sedanie?? Myślałem nad sprzedażą EQ DB12 kumplowi żeby miał 2xskrzynie a ja bym sobie wtedy kupił HAMMERA 12

co wy na to ?? prosze o obiektywne opinie z któych będę mógł skorzystać
    :?:
  • Poziom 23  
    Wzmacniacz ma 400W RMS, jakościowo będzie odstawał przy tym Hammerze. Przydałby się lepszy wzmacniacz.
  • Poziom 21  
    Fakt, że będzie odstawał ale pograć na nim pogra. Jak dozbiera gotówki kupi lepszy wzmacniacz i wtedy dopiero poczuje możliwości hammera.
  • Poziom 24  
    Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale skrzynie już masz i chcesz do niej włoży inny głośnik? Jeżeli tak to to na pewno nie zagra (chyba, że będziesz mial duże szczęście). Każdy głośnik zagra dobrze tylko i wyłącznie w dedykowanej do niego obudowie.
    Co do reszty to tak jak napisał Invalid.