Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy interfejs ELM 327 będzie współpracował z Ford Mondeo 1,8?

05 Maj 2009 15:32 9480 7
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich, mam Forda Mondeo 1,8 benzyna,gaz z 98 r i pytanko czy ten interfejs (ELM 327) będzie współpracował z moim autem ??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    A co byś polecił żeby było dobrze?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Ok dzięki .
  • Poziom 1  
    Akurat w Mondeo MK2 ELM 327 śmiga elegancko -łączy się bez problemów i wszystko czyta! Gorzej z innymi markami...
    Sam mam ten kabel i Mondeo więc wiem co piszę ale testowałem kabel do aut takich jak:
    Lexus IS200 2000r, Toyota Avensis Igen po FL 1.8 2001r i II gen 2004r 1.8, Opel Corsa C 1.0 2001r, Citroen Xara 2.0 HDi 2004r i za każdym razem połączenie było nieudane. ELM nie mógł znaleść odpowiedniego protokołu aby połączyć się z ECU.
  • Poziom 9  
    Mam ELM327 i mondeo 2.0 96r. łączy się bez problemu. W SCANXL dość dużo informacji czyta. Polecam Proscan też. Dla amatora wystarczy.
  • Poziom 26  
    Ja też dużo czytam. Ostatnio nawet Fakt czytałem, czy to znaczy że czytałem coś zbliżonego do prawdy? Co pan początkujący raczył tym zrobić w tym Fordzie? Co wystarczy, że coś wyświetla? Bo że się połączył i dał nam znać na tym forum to już wiemy. Panie diagnosto, coś Pan zrobił tym fejsem?
    Juras miał rację. Te fejsy są za tanie.