Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie centralnego lancia kappa

robert199 05 Maj 2009 18:51 2422 0
  • #1 05 Maj 2009 18:51
    robert199
    Poziom 21  

podłaczałem juz kilka alarmów i sterowników centralnych zamków, ale z centralnym w moim aucie nie mogę sobie poradzic.
    prwdopodobie dlatego ze jest tam cos pokombinowane, bo juz kiedys w tym aucie był alarm.
    chciałem zmienic sterownik na taki z domykaniem szyb i otwieraniem bagażnika.

ale problem polega na tym, że otwieranie i zamykanie pilotem nie działa.
    podłączyłem tak jak zawwsze do niebiesko-żółtego i biało-żółtego.
    wlaściwie otwieranie działa ale tylko wtedy kiedy zamknie sie "orginalnym" pilotem i przy tym otwieraniu wlacza sie jakis przekaznik w tym module ktory jest w samochodzie. kiedy sie odlaczy ten zolty moduł niema mozliwosci otwierania i zamykania z pilota nie działa mi rowniez centralny jak zamkam i otwieram od srodka.

juz kiedys podłączałem sterownik do kappy, ale nie swojej tylko kolegi i obeszło sie bez problemów.

liczę na waszą pomoc.

jeszcze chciałbym zapytać czy domykanie szyb można zrealizowac w jakis łatwiejszy sposób?? czy kappa ma cos takiego jak moduł komfortu jak to jest w vw, kabelki odpowiednie znalazlem, ale stosowanie 4 przekazników i sporej ilosci kabla jakos mi sie wcale nie podoba.

czy otwieranie bagaznika tez trzeba realizowac przez przekaznik?? czy gdzies mozna sie podpiac pod mase albo plusa. (oczywiscie nie w klapie bagaznika, bo takich kabli nie bede przeciagal)

to zdjecia tego sterownika od centralnego.

te czarne kostki wiem ze maja w sobie wylaczniki dzwiowe i sluza do podlaczenia fabrycznego alarmu.

i widok skrzynki bezpieczników z drugiej strony.

0 0