Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak blokady kierownicy passat b6 2007

05 Maj 2009 18:53 15287 17
  • Poziom 14  
    Witam. Po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki po chwili wyskakuje błąd na zegarach "Visit workshop" i mruga kontrolka w kształcie kierownicy. Z diagnostyki wynika taki błąd: kod:02823 "Requiements for locking the steering column loock not met". Z jakiej przyczyny może wynikać ten błąd? Pomóżcie, z góry dzięki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    Witam. Czy ten passat ma automatyczną skrzynię.
  • Poziom 14  
    Tak, Passat ma automatyczną Skrzynie biegów 2007 rok 3.6L V6 4x4. Jak wyżej pisałem, byłem na diagnostyce i wyświetliło mi właśnie taki błąd jak wyżej ^^^
  • Poziom 14  
    To co może być z tą blokadą miał już ktoś taki przypadek??
  • Poziom 14  
    sprawdziłem przewodt i jest ok
  • Poziom 26  
    wymienia się kolumne kierownicy , uwaga w niektórych przypadkach wraz z immobiliserem ,na dzień dzisiejszy tylko serwis Cie ratuje ,koszt ok 3 tyś .
  • Poziom 12  
    szefuńcio napisał:
    chyba zę poszukasz części z Anglika przełozysz sam i pojedziesz na programowanie immo

jasne.... pod warunkiem , że w aso jest czarodziej.
  • Poziom 10  
    tylko nowa kolumna i do tego nowy sterownik konfort dopasowanie w ASO
    (chyba jeszcze nikt tego nie robi )
  • Spec od samochodów
    już naprawiają trzeba poszukać wpisz w google problem z odpalaniem i blokadą kierownicy b6
  • Poziom 9  
    Witam , mam taki problem , kupilem nowa blokade kierownicy do b6 , cala ta czarna skrzneczke, zalozylem i od razu masm blad zblokowane ecu silnika i auto pal i od razu gasnie. Trzeba jakos zgrac nowa skrzyneczke z immo/reszta auta. Moze ktos wie jak to zrobic?? Prosze o pomoc dzieki
  • Poziom 17  
    Witam.Wymieniasz dwa mikro styki w module blokady i wszystko śmiga aż miło.Blokada znajduje się na kolumnie kierownicy nad pedałem hamulca.
  • Poziom 17  
    Tak jak jest napisane w powyższym poście. Wymienia się mikrostyki w kolumnie kierowniczej. Już robiłem 2 takie i działają do tej pory. A 5 miesiecy temu naprawiałem.
  • Poziom 33  
    Przelutuj z tej nowej dwa mikrostyki do starej i będzie szybciej i bezproblemowo.
  • Poziom 1  
    Wita, czytałem różne wypowiedzi dotyczące świecenia się na czerwono kontroli koła kierownicy , niestety w moim przypadku jest tak że auto odpala bez problemu , żadnych innych negatywnych objawów poza tą migającą na czerwono kontrolką , podczas diagnozy pokazuję się błąd immobilazera i modułu komfort , proszę o radę co może być przyczyną ? dziękuję z góry.