Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zerwany pasek rozrządu 2,2 HDi

05 Maj 2009 19:37 5043 1
  • Poziom 9  
    witam wszystkich czy ktoś może mi pomóc bo nawet serwis nie chce mi dać
    konkretnej odpowiedzi jeżeli mam silnik 2.0 HDI na silniku jest oznakowanie PSA RHM 10DYRX czy muszę szukać silnika o identycznym oznakowaniu co na razie mi się nie udało, czy możę to być silnik 2.0 HDI od peugota czy citroena innego niż C8 / jeżeli tak czy ktoś zna które/ i ostatnie moje pytanie czy można włożyć silnik 2,2 HDI będę bardzo wdzięczny za doradę pozdrawiam
  • Poziom 14  
    witam silnik dw10 jest w c8 z podwójnym kanałem dolotowym w głowicy jest taka przepustnica na 4 dolotach i kanł dolotowy jest podzielony na 8 kanałów 4 wolny dolot i 4 z przesłona dolotu i sterowany mieszkiem swirl gdzie np citroen c5 2.0 hdi tego nie ma rużni sie głowica szukaj silnika peugeot 807 lub fiat ulisse ten silnik jest specyficzny i rzadki występuje tylko w c8 w grupie psa i 807 i ulisse w razie pytań dzwon 886546745 sprawdź na glowicy z prawej strony nad skrzynia biegów czy masz taki mieszek z podciśnieniem i sprawdź czy masz tam cięgno i taki wystający element sterowania kanałami dolotu na podciśnienie i napisz dlaczego chcesz zmienić silnik bo nawet jeśli urwie sie pasek rozrządu to łamie dźwigienki a nie psuje zaworów