Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zasilanie systemu alarmowego - dodatkowy zasilacz

bhtom 05 May 2009 20:27 2529 5
Optex
    bhtom
    Level 38  
    Witam,
    Moje pytanie może okaże się banalne, ale mimo wszystko je zadam. Jak podłączyć dodatkowy zasilacz do płyty centrali (versa 15 Satel) tak aby wszystko było buforowane przez jeden akumulator? Zasilacz na płycie centrali ma tylko 2A wydajności a ja potrzebuję więcej (ok. 3A).
    Pozdrawiam.
  • Optex
    bartez132
    Level 18  
    Nie slyszalem o dokladanych do plyty glownej centrali z jednym akumulatorem. Ja zawsze zakladalem osobny zasilacz buforowy
  • Optex
    Stan-Mar

Level 26  
    Dołóż zasilacz buforowy z akumulatorem i podłącz jego wyjścia do wyjścia np. OUT 2 centrali oprogramowanego jako zasilanie (stosuję to w systemach, które muszą spełniać klasę a Integra nie podtrzyma systemu przez 72 godz. nawet na akumulatorze 24Ah bez dodatkowego zasilacza z akumulatorem. Ja stosuje przeważnie 3A z akumulatorem 17Ah.
    mario770909
    Level 16  
    I kolega tak sobie spina równolegle zasilanie centrali i zasilanie zewnętrznego zasilacza?
    joy
    Level 20  
    Dokup zasilacz buforowy i będziesz miał zrobione fachowo, kolego Stan-Mar nawet nie wspominaj tu o takich wynalazkach. Jak masz większy system to zawsze podcentrlala z zasilaczem i akumulator.