Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówko -zamrażarka Samsung RL36SBMS praca tylko 10s.

gienkam 05 May 2009 23:49 2881 5
    gienkam
    Level 10  
    Lodówka po przetransportowaniu do innego mieszkania uruchamia się a po 10 sekundach wyłącza się i zaczyna wówczas migać kontrolka "high". Wtedy nic nie działa. Tak się dzieje po każdym uruchomieniu przyciskiem Power. Proszę o podpowiedzi co do możliwości jej uruchomienia, gdyż w instrukcji nie ma nic na temat takiej usterki.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    groznypokemon
    Level 12  
    a czy odrazu po właczeniu miga kontrolka ?
    groznypokemon
    Level 12  
    Najprawdopodobniej masz do wymiany sprezarke, tylko najlepiej trza by było ją podłaczyc bezposrednio do pradu zeby wyeliminowac uszkodzenie elektroniki...
    ROBSON33
    Admin of household appliances group
    Witam.
    Raczej sprężarka do wymiany ale elektronice mógłby się przyjrzeć ktoś z doświadczeniem .
    gienkam
    Level 10  
    Dziękuję serdecznie za podpowiedzi. Niestety, gwałtowne potrząsanie nic nie dało. Na tomiast po załączeniu przez ok. 10 - 15 sek działa prawidłowo i załącza się agregat a potem wszystko się wyłącza i miga ta wspomniana kontrolka. Ale jest dobrze bo stwierdziłem. że zostało mi 2 dni gwarancji, więc zajmie sie tym serwis. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję !!!
    spkb
    Level 14  
    Ja bym najpierw sprawdzil gniazdko (zero ochronne i te sprawy).