Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak świateł mijania Mazda 323f '91r.

06 Maj 2009 10:19 7274 9
  • Poziom 9  
    Witam
    tak jak w tytule, brak świateł mijania w tym aucie. Na razie zdiagnozowałem tyle: dobre żarówki, dobre bezpieczniki, brak w ogóle napięcia na bezpiecznikach. Inne światła świecą jak np. pozycyjne czy drogowe. Czy to może być wina zepsutego przekaźnika? Jeśli tak to gdzie je znajdę w tym aucie?
    pozdrawiam
  • Poziom 24  
    jezeli brak napięcia na bezpiecznik sprawdz przekaźnik jeżeli tez bedzie brak to padł włącznik świateł
  • Poziom 9  
    no tak jak napisałem podejrzewam przekaźnik, więc pytam gdzie znajdę przekaźniki od świateł w tym aucie?
  • Poziom 14  
    w skrzynce przekaźników
  • Poziom 9  
    znalazlem przekaźniki, jesli to te, to sa od strony pasażera, pod czarnym plastikiem. Sa tam 3 przekazniki, 1 od ogrzewania tylnej szyby, 2 od swiatel, 3 nie wiem, wiec tak, wlaczajac swiatla z postojowych na mijania, przekaznik "pyka".....a dalej to juz nie wiem co robi...
  • Poziom 14  
    Może to być przekaźnik od silniczków reflektorów. sprawdź pod maską czy nie masz żadnych przekaźników
  • Poziom 9  
    reflektory sie otwieraja tzn jest ominiete otwieranie razem z wlaczeniem swiatel...osobno sie wlacza swiatla a osobno otwiera sie swiatla, tak jest cos pokobinowane:(
  • Poziom 14  
    posprawdzaj wszystkie bezpieczniki jakie tylko masz i pod maską i w skrzynce bezpieczników
  • Poziom 14  
    monteros_007 napisał:
    znalazlem przekaźniki, jesli to te, to sa od strony pasażera, pod czarnym plastikiem. Sa tam 3 przekazniki, 1 od ogrzewania tylnej szyby, 2 od swiatel, 3 nie wiem, wiec tak, wlaczajac swiatla z postojowych na mijania, przekaznik "pyka".....a dalej to juz nie wiem co robi...

Nie są to przypadkiem takie same przekaźniki i nie można ich na moment zamienić miejscami?
  • Poziom 9  
    niestety każdy jest inny...