Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Automat grzania świec żarowych Lublin 2...

06 Maj 2009 18:01 13970 12
  • Poziom 9  
    Witam ...bardzo pilnie potrzebuje opisu podłaczenia automatu swiec zarowych do lublina 2 szukam w necie ale nic nie ma w was cała nadzieja :cry: pozdrawiam czekam na odp moje GG4910132

Poprawiono błędy w temacie!
    Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Znaki_diakrytyczne
    Proszę poprawić!
    [_P_]
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    spec od auto-elektro

Chodzi o taki jak z prawej.P
  • Poziom 9  
    Witaj tak to ten z prawej mam z nim taki problem ...lublin jest z 98r kupiłem do niego automat w sklepie który miał osiem nóżek a orginalny miał siedem sprzedawca twierdzi że to niema znaczenia ta nóżka ponieważ to jest dodatkowa masa tylko po włożeniu niby działa ale sie nie zapala kontrolka na desce w aucie .prosił bym o dokładny opis tych styków,lub jak mam rozwiązać ten problem dzięki.
  • Poziom 16  
    Witam

30 +12V z akumulatora,
    87 wyjście na świece żarowe,
    85 i 86 jak w zwykłym przekaźniku odpowiednio -/+
    50 sygnał startu silnika (z rozrusznika)
    T czujnik temperatury
    L kontrolka świec żarowych
  • Relpol przekaźniki
  • Moderator Samochody
    Ja zamontowałem oplowski bo te oryginalne ciągle padały, tylko kontrolkę w liczniku przerobiłem bo jeden przekaźnik dawał plus na kontrolkę a drugi minus tylko nie pamiętam który jak.
  • Poziom 9  
    Witam mam jeszcze jedno pytanko mam dwa automaty jeden jest całkowicie bez oznaczeń a drugi ma tylko cztery mianowicie30-87 i31-15 ate małe styki nie są nigdzie opisane .......:?: typ.APE25M1 I ME-151.1
  • Poziom 28  
    Ten drugi nie nadaje się do twojej instalacji.
  • Poziom 16  
    APE 25 M -Sterownik grzania świec żarowych
    Zastosowanie: LUBLIN 3 od 03.1999; LUBLIN II od 03.1999; LUBLIN do 1998, Honker II
    Strona producenta Link
    Ten drugi ma zastosowanie w AUDI/VW
  • Poziom 9  
    Dzięki za wyjaśnienie ,ale czy może mi ktoś opisać te styki o których nadmieniłem wcześniej .Pozdrawiam.i czekam........
  • spec od auto-elektro
    wojtass33 napisał:
    Witam mam jeszcze jedno pytanko mam dwa automaty jeden jest całkowicie bez oznaczeń a drugi ma tylko cztery mianowicie30-87 i31-15 ate małe styki nie są nigdzie opisane .......:?: typ.APE25M1 I ME-151.1

Możesz jaśniej bo twoje numery są odpowiednikami drugiego i trzeciego na zdjęciu więc nie wiem o jaki chodzi.P
  • Poziom 9  
    Jasne chodzi mi o ten trzeci APE25M1,na nim niema żadnych oznaczeń najważniejsze to te małe styki ogólnie chodzi o opis styków.P
  • spec od auto-elektro

Oznaczenia są standardowe jedynie się różnią sterowaniem kontrolki większość steruje masą niektóre napięciem.P
  • Poziom 9  
    Dzięki bardzo oto mi chodziło,i po sprawie.pozdrawiam:D:D:D