Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV plazma LG 42PC51 podłączenie HDMI...

iareq 07 Maj 2009 05:41 3313 1
  • #1 07 Maj 2009 05:41
    iareq
    Poziom 1  

Temat już nie aktualny. Poradziłem sobie.

Jak w tytule. Mam problem z plazmą LG odnośnie połączenia HDMI.
    TV ma 2 takie wyjścia. Zakupiłem kabel 5m i podłączyłem do laptopa (HP dv7 1140ew). W laptopie wykrywa połączenie, jest napisane że podłączylem ten konkretny tv ale nie mogę w żaden sposób, a próbowałem wszystkich możliwych ustawień przy grafice, oglądać obrazu na telewizorze. Zarówno windows, jak i jakiekolwiek filmy. Jedynie kiedy wyświetlił się obraz, to w momencie uruchamiania FIFY 08. W momencie wyświetlania nieruchomego ekranu ładowania gry pojawia się obraz na telewizorze. Gdy gra przechodzi dalej automatycznie pojawia się na tv "brak sygnału".

Ostatnio zakupilem n z nbox hdtv (bez recordera) i jest to samo:/
    Gdy uruchamiam dekoder ponownie pojawia się obraz na telewizorze (również wtedy gdy jest to statyczny ekran - podczas uruchamiania tunera) do momentu gdy pojawia się już jakikolwiek program. Wtedy znowu mam "brak sygnału".
    OK., doszedłem do wniosku, że to problem z kablem hdmi, może za dlugi czy jakiś marnej jakości... Kupiłem dzisiaj w komputroniku (co prawda niedrogi - za 20 zl) kolejny kabel HDMI, tym razem 1,8 m i znowu dokładnie to samo:/ O co w tym wszystkim chodzi?? Czy jest to jakiś problem z telewizorem? Proszę o pomoc.

Poprawiono temat na regulaminowy!
    Proszę poprawić ortografię!
    [_P_]

PS. Proszę mi więc wskazać błędy ortograficzne. Jakoś ich nie dostrzegam. Nie każdy jest też polonistą.

0 1
  • #2 04 Lis 2010 11:50
    marpar
    Poziom 1  

Cześć
    Możesz mi powiedzieć jak poradziłeś sobie z problemem podłączenia do telewizora przez HDMI? Bo mam te same objawy i ten sam problem i rok temu straciłem nadzieję i porzuciłem ten temat, ale teraz chciałbym podłączyć cyfrę przez hdmi no i znów sie pojawił ten problem.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo